Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Besties Black Friday Collections

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 18, 2022
Bugün Kara Cuma ve gardırobunuzu genişletmek için yeni güzel kıyafetler alma zamanı! Gel ve bir göz at!
  • Interact With The Game

Merhaba, moda video oyunu meraklıları! Bugün çocuklar için giydirme oyunları oynamak ister misiniz? Besties Black Friday Koleksiyonları için kendinizi hazırlayın!

Bu çevrimiçi giydirme oyununda, Kara Cuma alışveriş alemine katılacaksınız. Oyun, yeni kıyafetler için alışverişe gitmek için kendinden geçmiş kızlar arasında bir mesaj alışverişiyle başlar. Yine de tahmin edebileceğiniz gibi, erişilebilir çok fazla seçenek olduğunda seçim yapmak zorlaşıyor. Resme girdiğiniz yer burasıdır. Her kıza alışveriş gezisinde yardımcı olmalı ve en iyi görünen kıyafetleri seçmelisiniz. Geçmişte moda oyunları oynadıysanız, bugünün oyununa aşina olacaksınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok benzersiz kıyafet ve aksesuar olduğu için destansı boyutlarda bir Kara Cuma alışveriş çılgınlığına hazırlanın.

Daha fazla kız oyunu için oyun kategorilerimizi keşfedin! Şu anda binlerce ücretsiz bilgisayar oyunu oynayabilirsiniz ve her gün daha fazlası eklenmektedir!

Özellikler:

  • Renkli 2D grafikler
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok giyim seçeneği
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Kasım 2022
Geliştirici
Besties Black Friday Collections, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Besties Black Friday Collections game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has a promising start. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Besties Black Friday Collections game, make sure to check out our other exciting games.