Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Best City Car Drive: 3D Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi February 15, 2023
Sürüş becerilerinizi uygulamaya hazır mısınız? Öyleyse Best City Car Drive: 3D Simulator sizin için doğru oyun!
 • Drive
  Turn Signals
  Brake
  Record
  Playback The Recording
  Look Back
  Turn Engine On/off
  Slow Motion

Oynamak için en iyi çevrimiçi araba oyunlarını mı arıyorsunuz? Best City Car Drive: 3D Simulator ihtiyacınız olan tek şey. Bu ücretsiz çevrimiçi sürüş oyunu, son derece ayrıntılı bir şehrin sokaklarında gezinmenizi sağlar ve çeşitli zor durumlarda sürüş becerilerinizi ortaya koyar.

Bu simülatör oyununda mevcut olan özelleştirme miktarı, oyunun en iyi özelliklerinden biridir. İster maksimum hız ister maksimum kontrol isteyin, ideal sürüş deneyimini yaratmak için aracınızın ayarlarının her yönünü değiştirebilirsiniz. Ve şehri hayata geçiren gerçekçi grafiklerle, bu engelsiz oyunun ortamına tamamen kapılacaksınız.

Öyleyse neden bekleyelim? Sürüş oyunlarını, simülatör oyunlarını seviyorsanız veya sadece yeni bir şey denemek istiyorsanız, Best City Car Drive: 3D Simulator mükemmel bir seçimdir. İster deneyimli bir sürücü olun, ister yeni başlıyor olun, bu oyunda herkes için bir şeyler var. Şimdi oynayın ve ne kadar ileri gidebileceğinizi görün!

Daha fazla bilgisayar oyunu oynamak istiyorsunuz ama onları nerede arayacağınızı bilmiyor musunuz? Oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Oynayacak çok sayıda ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha fazlası ekleniyor!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Büyük ve detaylı harita
 • Arabanızın ayarlarını özelleştirebilirsiniz
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
June 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Best City Car Drive: 3D Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.6k times and has received a rating of 4.40 / 5 din 67 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Best City Car Drive: 3D Simulator game, make sure to check out our other exciting games.