Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Battle Royale Noob Vs Pro

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 23, 2022
Web sitemizde bugünün oyunuyla hayatta kalmak için elinizden gelenin en iyisini yaparken yoğun atış maçlarına katılmaya hazır olun!
  • Move
    Shoot

En havalı ücretsiz atış oyunlarını çevrimiçi oynamak mı istiyorsunuz? İyi haber, burada ücretsiz olarak sunulan en iyi nişancı oyunlarından birine sahibiz! Ve bu oyun Battle Royale Noob vs Pro!

Tepki hızınızın tüm farkı yarattığı bir battle royale deneyimine hazır olun! Oyunun başında bir adaya paraşütle atılacaksınız. İlk göreviniz mümkün olan en kısa sürede, tercihen diğer insanlar sizi bulmadan önce bir silah bulup donatmak. Bunu yaptıktan ve silahlarınız yüklendikten sonra yürümeye başlayabilirsiniz. Biriyle karşılaşır karşılaşmaz ateş etmeye başlayın çünkü onlar da aynısını yapacaktır. Bu oyunda arkadaş yok, herkes kendisi için. Hayatta kalma becerileriniz ve sezgileriniz bu oyunda önemli özelliklerdir, onlara iyi bakın! Yani bu nişancı oyununda engelsiz hayatta kalmaya hazır olduğunuzu düşünüyorsanız, hemen devam edin ve Oyna düğmesine tıklayın!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Yoğun ve rekabetçi oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
August 2022
Geliştirici
Battle Royale Noob vs Pro, Stickman vs Monster School Team tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 12
This Battle Royale Noob Vs Pro game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.3k times and has received a rating of 4.80 / 5 din 20 votes. This awesome game has been made by Stickman vs Monster School Team and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Battle Royale Noob Vs Pro game, make sure to check out our other exciting games.