Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Baseball 4

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 06, 2012
Televizyonda beyzbol maçları izlemekten hasta ve yorgun değil misiniz? O zaman Beyzbol 4 adlı bu yeni çevrimiçi spor oyununu deneyin ve eğlenin!
  • Play

Beyzbol 4 ücretsiz çevrimiçi basketbol oyunu. Televizyonda beyzbol maçları izlemekten hasta ve yorgun değil misiniz? Asla katılmayacağınız oyunlar, asla katılmayacağınız oyunlar o zaman yeni oyun Beyzbol 4'ün zamanı geldi!

Bu yeni yenilikçi oyun, gerçek bir beyzbol oyuncusu gibi hissetmeniz için size sunuluyor. Tüm beyzbol hayranları için hayatın bittiğini bildikleri gibi! Artık beyzbol maçları izlemek yok, favori takımınız kazandığında veya kaybettiğinde televizyonun önünde tezahürat yapmak ve ağlamak yok. Artık önlemleri kendi elinize alabilir ve favori beyzbol takımınızın oyuncusu olabilirsiniz.

Baseball 4, evinizin rahatlığında, bilgisayar masanızda otururken tam olarak bunu sizin için yapar. Bu ücretsiz çevrimiçi basketbol oyununda yeteneklerinizi kanıtlayın ve oyundaki en iyi oyuncu olun. İyi şanslar!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • El-göz koordinasyonunu eğitir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Geliştirici
Baseball 4, MiniClip tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Baseball 4 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 16k times and has received a rating of 4.30 / 5 din 30 votes. This awesome game has been made by MiniClip and was built with RUFFLE technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Baseball 4 game, make sure to check out our other exciting games.