Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Base Jump Wing Suit Flying

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 22, 2023
Hiç uçuş kıyafeti kullanmanın nasıl bir şey olduğunu merak ettiniz mi? Eğer öyleyse, o zaman bu oyunda sorunuzun cevabı var.
  • Fly

Base Jump: Wingsuit Flight - En İyi Online Atari Oyunları ile Olağanüstü Bir Maceraya Atılın!

En iyi çevrimiçi atari oyunlarından biri olan heyecan verici Base Jump: Wingsuit Flight oyunu ile olağanüstü bir maceraya atılın, ücretsiz olarak oynanabilir ve 1001-oyun'e özel olarak engelsizdir! Paraşütsüz hava dalışının dizginlenemeyen heyecanını yaşayacağınız wingsuit uçuşunun kalp atışlarınızı hızlandıran dünyasına hazırlanın. Bu adrenalinle dolu engelsiz uçuş oyunu, sizi baş döndürücü yüksekliklerden nefes kesen arka planlarla hayranlık uyandıran uçsuz bucaksız açık gökyüzüne doğru itecek.

Base Jump'ı Keşfedin: Wingsuit Flying

Base Jump: Wingsuit Flying tam olarak nedir? Göklere dalmaya hazır, yüksek gökdelenlerin ve karla kaplı dağ zirvelerinin tepesinde durduğunuz cüretkar bir kaçış. Ayaklarınız yerden kesildiğinde, rüzgarla bir olursunuz, dünya altınızda yayılırken havada süzülür. Kalbinin daha şimdiden göğsünde attığını hissedebiliyor musun?

Cesur Girişim için Temel İpuçları

İşte bu cesur girişim sırasında akılda tutulması gereken bazı temel ipuçları. Base Jump: Wingsuit Flight korkaklara göre değil. Kendinizi boşluğa fırlatırken, zorlu hava akımlarında ustaca manevralar yaparak ve hain engellerin etrafından fırlayarak wingsuit ile uçma sanatında ustalaşmalısınız. Hedefe güvenli bir şekilde inmek ve ödüllendirici sonuçlar elde etmek için odaklanın ve uçuş rotanızı koruyun. İçinizdeki cesareti serbest bırakın, yüksek puanları hedefleyin ve maksimum uçuş mesafesine ulaşmak için kendinize meydan okuyun. Wingsuit yeteneklerinizi geliştirmek, hava performansını iyileştirmek ve beklentilere meydan okuyan yeni rekorlar kırmak için zor kazandığınız paraları biriktirin.

Kendinizi Büyüleyici Kontrollere ve Doğal Manzaralara Kaptırın

Ancak bu oyun yüksek oktanlı heyecandan daha fazlasını sunuyor. Kendinizi büyüleyici uçuş kontrollerine ve karla kaplı Alp manzaralarından geniş şehir ormanlarına uzanan doğal manzaralara kaptırmaya hazırlanın. Sizi nefessiz bırakacak yeni, çarpıcı yerlere erişimin kilidini açarken, wingsuit uçuşunun özgürlüğünü ve saf sevincini yaşayın.

Oynaması Kolay - Yeni Zirvelere Uçun

Base Jump: Wingsuit Flight oynamak çocuk oyuncağıdır - kendinizi engelsiz uçan oyunların heyecan verici dünyasına atmanız için yalnızca bir dokunuş yeterlidir. Görevin? Cesaretinizin izin verdiği ölçüde uçun, tam olarak hedefe inin ve wingsuit uçuşu dünyasında benzeri görülmemiş bir küresel ölçüt oluşturun. PC için Ücretsiz Oyunlar kategorisindeki bu heyecan verici macerada, gökyüzü bir sınır olmaktan çıkıyor; bunun yerine oyun alanınız olur! Base Jump: Wingsuit Flight ile sadece oyunu oynamıyorsunuz; oyun haline gelirsin O halde, uçuş tulumunuzu giyin, bir adım atın ve ruhunuzun daha önce hiç olmadığı kadar özgürce uçmasına izin verin!

Unblocked66 Oyunlar

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz daha da havalı oyunlar mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, seni koruduk. Sürekli artan oyun kitaplığımız, bulmaca oyunlarından en havalı araba yarışı oyunlarına kadar çok çeşitli türleri kapsayan her türden oyunla dolu. Ya da belki atış oyunlarından hoşlanıyorsunuzdur. Fark etmez, çünkü düşünebilirseniz, büyük olasılıkla zaten bizde var. Hepsi bu kadar da değil, her gün yeni harika oyunlar eklemeye devam ediyoruz!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Yükseltmeler
  • Kilidini açmak için harika karakterler
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
July 2023
Geliştirici
Base Jump Wing Suit Flying, BoomBit tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Base Jump Wing Suit Flying game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 893 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 7 votes. This awesome game has been made by BoomBit and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Base Jump Wing Suit Flying game, make sure to check out our other exciting games.