Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bandito Chase

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 17, 2020
Yüksek hızlarda sürün, keskin dönüşler yapın ve polis arabalarından kaçınmak için elinizden gelen her şeyi yapın!
  • Drive
    Nitro

Oynamak için eğlenceli araba oyunları arıyorsanız, Bandito Chase'den başkasına bakmayın! Bu eğlenceli çevrimiçi oyun, yüksek puanlarınızı almaya çalışırken sizi sandalyenize bağlayacak ve yapıştıracak!

Peki bu oyun ne hakkında? Bandito Chase, polis arabalarından kaçarken, yüksek hızlarda sürdüğünüz, drift yaptığınız, para ve Nitro tankları topladığınız bir araba oyunudur. Polis arabaları nereye giderseniz gidin sizi takip edecek ve size çarpmaya çalışacak. Size yeterince vururlarsa arabanız patlar. Öte yandan polis arabalarını da patlatabilirsiniz. Bunun için biraz planlamaya ihtiyacınız olacak, ancak temel olarak, polislerin birbirine çarpması için sizi takip etmelerini ve sonra aniden keskin bir dönüş yapmasını sağlamanız gerekiyor.

Tabii ki, bazı kilitlenebilir arabalar olmasaydı, uygun bir araba oyunu olmazdı. Bu oyunda toplam 5 araba var. İlkinin kilidi zaten sizin için açılmış ve diğerlerini oyun sırasında topladığınız paralarla alabilirsiniz.

Her arabanın farklı istatistikleri ve kontrolleri farklıdır, hepsini test edin ve oyun tarzınıza en uygun olanı seçin. Yani sürüş becerilerinizin eşit olduğunu düşünüyorsanız ve her fırsatta polislerden kaçmaya hazırsanız, Bandito Chase tam size göre!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Bandito Chase'den keyif aldıysanız ve benzer oynanışa sahip daha fazla ücretsiz oyun arıyorsanız BUNA bir göz atın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ocak 2020
Geliştirici
Bandito Chase, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Bandito Chase game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 69.8k times and has received a rating of 4.26 / 5 din 666 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Bandito Chase game, make sure to check out our other exciting games.