Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ball Maze

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 26, 2016
Top Labirent oyunu sitemizde online olarak oynamak ücretsizdir. Ücretsiz çevrimiçi oynayın ve bu klasik atari oyununda ne kadar iyi olduğunuzu görü
  • Play

Eskiden gerçek hayatta oynadığınız eski tarz oyunları arıyorsanız ama şimdi oynamanın başka bir yolu yoksa, o zaman doğru yere geldiniz! www.vitalitygames.com size klasik "Top Labirent Oyunu"nu sunuyor. Sol alt köşeden başlayarak işiniz 3 topun da fizik yardımıyla labirentte yuvarlanmasını sağlamaktır.

Siyah yanıp sönen duvarlara çarpabileceğiniz için dikkatli olun ve toplarınız sol köşe konumuna sıfırlanacaktır. Tahtayı nasıl yatırdığınıza dikkat edin çünkü çok fazla eğebilirsiniz ve toplar oyun alanından dışarı fırlayabilir ve daha az puan alırsınız. Peki ne bekliyorsun? Tahtayı alın ve istediğiniz gibi eğin, bugün sadece burada, 1001-oyun.com'da!

Daha da fazla bilgisayar oyunu oynamak istiyor ama onları nerede arayacağınızı bilmiyor musunuz? Oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Oynamak için birçok ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Eğlence seviyeleri
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Ball Maze game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 11.5k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 15 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ball Maze game, make sure to check out our other exciting games.