Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bad Ice Cream

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 21, 2022
Bad Ice Cream sonunda 1001-oyun.com'da ve bu harika çevrimiçi oyunu tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz!
 • Player 1 Move
  Player 1 Create Or Break Ice.
  Player 2 Move
  Player 2 Create Or Break Ice.

Burada 1001-oyun.com'da size her zaman oynayabileceğiniz en iyi çevrimiçi oyunları sunmaya çalışıyoruz ve bu nedenle size Bad Ice Cream'i sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu klasik oyunu duymadıysanız, burada ne hakkında olduğu. Bir dondurmayı kontrol ediyorsunuz ve seviyeleri geçmeli ve tüm meyveleri ve güçlendirmeleri toplamalısınız. Ama yine de dikkatli olmalısınız, etrafta dolaşan düşmanlar var ve bir kepçe dondurma olarak oynamanıza rağmen sizden pek hoşlanmıyorlar. Neyse ki, sen de savunmasız değilsin. Buzu yapabilir ve kırabilirsiniz. Bu güç, kendinize yeni bir yol açmak istediğinizde, buzla kaplı şeyleri toplamak istediğinizde veya kendinizle düşmanlarınız arasına bazı engeller koymak istediğinizde işinize yarayacaktır.

Kontrolleri öğrenmesi oldukça basit, bu oyun sadece eğlenmenize izin vermeye odaklanıyor. Seviyelerinin tasarlanma şekli nedeniyle, Kötü Dondurma labirent oyunları kategorisine dahil edilebilir, ancak asla labirentin içinde sıkışıp kalmazsınız, çünkü istediğiniz zaman etrafınızdaki buzu kırabilirsiniz. Bu nedenle, hazır olduğunuzda Oynat düğmesine tıklayın ve eğlencenin başlamasına izin verin!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, oynanacak tonlarca ücretsiz oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geliyorsa büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

 1. İyi görünümlü 2D grafikler
 2. Oynaması çok eğlenceli
 3. 2 oyuncu modu
 4. Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2020
Geliştirici
Bad Ice Cream, Nitrome tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Bad Ice Cream game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.1k times and has received a rating of 2.78 / 5 din 9 votes. This awesome game has been made by Nitrome and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Bad Ice Cream game, make sure to check out our other exciting games.