Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bad Ice Cream 3

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 31, 2022
Orijinal Bad Ice Cream çevrimiçi oyun serisinin üçüncü ve son bölümü için bize katılın. Burada, sitemizde ücretsiz olarak oynayın!
  • Navigate Game
    Move
    Attack/place Ice Blocks

Bad Ice Cream serisi sona erdi ve Bad Ice Cream 3 son bölüm. Önceki iki oyunu beğendiyseniz, bu seriyi sevmenizi sağlayan her şeyi aldığı ve size daha fazlasını verdiği için buna bayılacaksınız. Her zamanki gibi, bu da 2 kişilik bir oyun, bu yüzden bir arkadaşınızı yanınıza alıp birlikte oynamaktan çekinmeyin. Bu yüzden buz gibi seviyeleri keşfetmek, meyve toplamak ve seviyelerde dolaşan düşmanlara fazla yaklaşmamak için bir kez daha hazırlanın.

Buz yaratma ve kırma gibi alışkın olduğunuz iki faydalı beceriye hâlâ sahipsiniz. Tıpkı önceki oyunlarda yaptığınız gibi, bu yetenekleri yeni bir yolu temizlemek veya sadece engeller koymak ve hatta düşmanınızın hareketini tamamen engellemek için kullanın. Tek başına veya bir arkadaşınla oynayabileceğin 41 seviye var, bu yüzden biraz eğlenmeye hazırsan Oyna düğmesine tıkla ve başlayalım!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • 2 oyuncu modu
  • Oynamak için 41 harika seviye
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Aralık 2013
Geliştirici
Bad Ice Cream 3, Nitrome tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Bad Ice Cream 3 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 6.6k times and has received a rating of 4.35 / 5 din 37 votes. This awesome game has been made by Nitrome and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Bad Ice Cream 3 game, make sure to check out our other exciting games.