Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Bad Ice Cream 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 27, 2022
Bad Ice Cream 2 ile buzdan yapılmış labirentlerde gezinin, düşmanlardan kaçının ve tüm meyveleri toplayın! Web sitemizde ücretsiz olarak burada!
  • Move
    Build Block Or Destroy Them
    Navigate Game

1001-oyun.com'da başka bir Bad Ice Cream oyununun zamanı geldi ve bu sefer Bad Ice Cream 2!

İlk oyunu oynadıysanız tam olarak ne bekleyeceğinizi bileceksiniz, çünkü ilk oyunu harika yapan her şeyi alır ve size daha fazlasını verir. Bu oyunun ne hakkında olduğunu bilmeyenler için burada kısa bir açıklama var. Bir kepçe dondurmayı kontrol ediyorsun ve seviye boyunca hareket etmelisin. Seviyede etrafta dolaşan her türlü şey var. Etrafta dolaşan buz blokları, meyveler ve düşmanlar var. Amacınız düşmanlardan kaçarken tüm meyveleri toplamaktır. Ayrıca buz oluşturabilir veya kırabilirsiniz. Bu beceri, buzda kalmış eşyaları seçmek istediğinizde veya düşmanlarınızla aranıza bazı engeller koymak istediğinizde işe yarar. Ve bu hemen hemen bununla ilgili! Çok eğlenceli olan basit bir konsept. Yani Bad Ice Cream 2'ye bir şans vermeye hazırsanız, devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Daha da fazla ücretsiz çevrimiçi oyun için oyun kategorilerimize göz atabilirsiniz! Burada araba oyunlarından nişancı oyunlarına kadar hemen hemen her tür ve türden oynayabileceğiniz birçok ücretsiz oyun bulabilirsiniz, hepsi bizde!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • 2 oyuncu modu
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Bad Ice Cream 2, Nitrome tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Bad Ice Cream 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 6 votes. This awesome game has been made by Nitrome and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Bad Ice Cream 2 game, make sure to check out our other exciting games.