Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Backrooms Trials

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 18, 2023
Korkunç Arka Odalardan kaçmak için gerekenlere sahip misiniz? Canavar seni yakalamadan önce yapabilir misin?
  • Move
    Look Around
    Run

Backrooms Trials - Çocuklar İçin Engelsiz Bir Korku Oyunu - Heyecan Dolu

Backrooms Trials, tüylerinizin diken diken olmasına neden olacak, engellenmemiş bir korku oyunudur. Hayatta kalmanızın bir dizi ürkütücü testi geçmenize bağlı olduğu bir kabus dünyasına doğru ürkütücü bir yolculuğa hazırlanın. Bu korkunç çevrimiçi oyun, sizi tehlikeli bir arka odaya hapsederek dayanıklılığınızı test edecek.

Kaçmanın Anahtarlarını Keşfedin - Zorlu Bir Görev

Kapının kilidini açmanın ve bu korkunç boyuttan kaçmanın tek yolu, bulunması zor üç anahtar bulmaktır. Ancak tehlike her gölgeli yarıkta pusuda bekliyor. Açgözlü bir yaratık sizi acımasızca takip ederken, ürkütücü sarı koridorlarda dikkatlice gezinin. Muazzam boyutu ve uzun uzuvları onu zorlu bir düşman yapar. Bir parça ürkütücü yara dokusuyla değiştirilen bir yüzün yokluğu, omurganızdan aşağı ürperti gönderecek. Bu korkunç yaratığın görüntüsü bile en cesur kişileri bile korkutmaya yeter.

Backrooms Denemelerine Dalın - Engelsiz Çevrimiçi Korku Oyunları

Engellenmemiş en sürükleyici korku oyunlarından biri olan Backrooms Trials, sizi koltuğunuzun ucunda tutacak korkunç ve sürükleyici bir deneyimi garanti ediyor. En büyük korkularınızla yüzleşmeye ve yaklaşan engelleri aşmaya hazır mısınız? Bu çevrimiçi korkutucu oyun, zekanızı ve cesaretinizi test etmek için tasarlandı ve çevrimiçi korku oyunları arayan genç heyecan arayanlar için adrenalin dolu bir deneyim sunuyor.

Sırların Kilidini Açın - Arka Odaların Kabus Debriyajlarından Kaçın

Bu tüyler ürpertici korku labirentinde gezinirken potansiyelinizin kilidini açın. Backrooms Trials, sizi büyüleyecek ve meydan okuyacak engellenmemiş bir korku oyunu deneyimi sunuyor. Acımasız canavarla yüzleşin, acımasız takibini zekice alt edin ve özgürlüğünüzün anahtarını tutan anahtarları bulun. Arka odaların kabus gibi pençelerinden kaçabilecek misin? Engelsiz oyunların heyecanını keşfedin ve bu heyecan verici arka odalar oyununda cesaretinizi kanıtlayın.

Fırsatı Kaçırmayın - Heyecanı Bugün Yaşayın!

Mevcut en iyi engellenmemiş korku oyunlarından birinin heyecanını ve heyecanını kaçırmayın. Backrooms Trials, sizi saatlerce meşgul edecek tüyler ürpertici bir maceradır. Eşi benzeri olmayan tüyler ürpertici bir deneyim için kendinizi hazırlayın. Bilinmeyenle yüzleşecek kadar cesur musun? En iyi engelsiz oyunlardan biri olan bu büyüleyici arka odalar oyununda sizi bekleyen dehşeti keşfedin ve cesaretinizi bugün kanıtlayın!

Daha fazla oyun

Boş zamanlarınızda oynamak için daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Şu anda oynayabileceğiniz tonlarca harika oyunumuz var ve okuldan veya işten oynuyorsanız Engellenmemiş66 Oyunlar kategorimize göz atmayı unutmayın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Korkunç atmosfer
  • Öğrenmesi kolay kontroller
Yayın tarihi
May 2023
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Backrooms Trials game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2k times and has received a rating of 3.77 / 5 din 13 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Backrooms Trials game, make sure to check out our other exciting games.