Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Backrooms Slender Horror

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi June 23, 2023
Slender Man'den sağ çıkabilecek misin? Backrooms Slender Horror oynayın ve kaçabilecek misiniz bir bakın!
  • Move
    Interact
    Drop Item
    Crouch

Arka Odalarda Slender Horror İçeren Ücretsiz Çevrimiçi Korkunç Oyunlar

Backrooms Slender Horror, çevrimiçi ücretsiz olarak oynanabilen en korkunç ve kalp çarpıntılı korku oyunlarından biridir. Perili bir evde kapana kısılarak kendinizi bu oyunun tüyler ürpertici atmosferine bırakın. Tehlikeli koridorları geçmek, bulmacaları çözmek ve sizinle özgürlük arasında duran gizemleri ortaya çıkarmak için cesaretinizi ve kurnazlığınızı kullanın.

Rahatsız Edici Görünüm: İnce Adam

Korkunç oyunların çevrimiçi dünyasına bu tüyler ürpertici ilavede, Slender Man kalbinize korku salmaya hazır olarak gölgelerde pusuda bekliyor. Backrooms Slender Horror, sizi koltuğunuzun ucunda tutmak için tasarlanmış oynanışla, engellenmemiş korku oyunları kategorisinde unutulmaz bir deneyim sunuyor. Unblocked66 Games gibi platformlar sayesinde oyuncular artık bu tüyler ürpertici maceraya görece kolaylıkla dalabilirler.

Akıllara durgunluk veren Bulmacaların Gizemini Çözün

Zekanızı ve becerikliliğinizi test eden ve sizi entelektüel ve yaratıcı sınırlarınıza zorlayan bulmacalar. Çözdüğünüz her bulmaca, sizi kaçmaya daha da yaklaştırırken aynı zamanda Slender Man'in arayışı giderek daha acımasız hale gelirken gerilimi de artırıyor.

Akıl Almaz Bulmacalar: Sırları Çözün

Yeteneklerinizi test edecek ve sizi sınıra kadar zorlayacak akıl almaz bulmacalarla zekanıza ve becerikliliğinize meydan okuyun. Başarılı bir şekilde çözülen her bulmaca, sizi kaçışa yaklaştırırken aynı zamanda Slender Man'in takibi her zamankinden daha acımasız hale geldikçe gerilimi yükseltiyor.

Eşsiz Sürükleyicilik: Görsel ve Ses Tasarımı

Titizlikle hazırlanmış görselleri ve atmosferik ses tasarımıyla Backrooms Slender Horror, çevrimiçi olarak ücretsiz oynanabilecek korkunç oyunlar için yeni bir standart belirliyor. Her titreyen ışık ve gıcırdayan döşeme tahtası, korku duygusunu yoğunlaştırarak onu korku türünde gerçek bir başyapıt haline getiriyor.

Gölgelerin Dansı: Gizlilik ve Hayatta Kalma

Kendinizi, Slender Man'in dikkatli bakışlarından stratejik olarak saklanarak, karanlığa doğru adrenalin dolu bir yolculuğa hazırlayın. Evin en güvenli köşelerini ararken gizliliğinizi ve kurnazlığınızı açığa çıkarın, her adımınızı takip eden kötücül varlığın kavrayışından umutsuzca kaçının.

Erişilebilir Korkular: Engellenmemiş66 Oyunlar

İster bir korku meraklısı olun ister meraklı bir yeni gelen, Backrooms Slender Horror, çevrimiçi korku oyunları dünyasında benzersiz bir deneyimi garanti eder. Unblocked66 Games'teki kullanılabilirliğinden yararlanın ve hayatın her kesiminden oyuncunun bu çarpık kabusta bekleyen tüyler ürpertici heyecanın tadını çıkarmasını sağlayın.

Kaçış ya da Yenilme: En Karanlık Korkularınızla Yüzleşin

Slender Man'i alt edecek ve bu kötü niyetli evin pençelerinden kurtulacak cesarete ve zekaya sahip olacak mısınız? Backrooms Slender Horror'da terörün derinliklerini keşfedin ve bu yürek parçalayıcı hayatta kalma arayışında kaderinizi yeniden yazın. Slender Man sizi sahiplenmeden önce evden kaçabilir misiniz? En karanlık korkularınızla yüzleşmeye hazırlanın.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Ürkütücü atmosfer
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
June 2023
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 12
This Backrooms Slender Horror game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 981 times and has received a rating of 2.60 / 5 din 5 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Backrooms Slender Horror game, make sure to check out our other exciting games.