Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Backrooms: Huggy Wuggy Runner

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 04, 2022
Önünüze çıkan hiçbir engele çarpmadan Huggy Wuggy'den kaçabilir misiniz? Hadi bulalım!
 • Interact With The Game
  Move
  Jump
  Use The Bonus

Çevrimiçi bazı korkunç oyunlar havasında mısınız? Peki Huggy Wuggy'den daha korkutucu ne olabilir?

Bu korku oyununda bir dizi eşik bölgesi olan Arka Odalarda mahsur kalıyorsunuz ve Huggy Wuggy tarafından kovalanıyorsunuz. Yakalanmamak için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekecek. Ama bunu söylemek yapmaktan daha kolay. Neden? Niye? Neden? Niye? Neden? Niye? Neden? Niye? Neden? Niye? Neden? Niye? Neden? Niye? Neden? Niye? Çünkü yolunuz sizi almak için sabırsızlanan engeller ve canavarlarla dolu. Herhangi bir yanlış hareket, kıyametinizi heceleyebilir. Siz kaçışınızı yaparken keskin refleksleriniz işinize yarayacaktır. Koşarken etrafa saçılmış bozuk paralar göreceksiniz. Bunları toplamak ve jetpack gibi bazı faydalı avantajlar satın almak iyi bir fikir olacaktır.

Yani yeterince hızlı olduğunuzu düşünüyorsanız, devam edin ve Oynat düğmesine tıklayın, bakalım bu kovalamacadan sağ çıkabilecek misiniz!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • korkutucu atmosfer
 • Hızlı tempolu oyun
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Backrooms: Huggy Wuggy Runner, Team GZ tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Backrooms: Huggy Wuggy Runner game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.3k times and has received a rating of 3.70 / 5 din 43 votes. This awesome game has been made by Team GZ and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Backrooms: Huggy Wuggy Runner game, make sure to check out our other exciting games.