Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Backrooms 3: Boss Fight

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 11, 2022
Arka odalarda yolculuğunuza devam edin ve bu sefer ne kadar süre hayatta kalabileceğinizi görün! Bir çıkış yolu bulabilir misin?
 • Move
  Interact
  Flashlight
  Run
  Pause
  Jump

Korkunç çevrimiçi oyunlara hazır mısın? Bugün oynamak için çevrimiçi ücretsiz korku oyunları arıyorsanız, gözünüze çarpabilecek bir şeyimiz var: Arka Oda 3: Boss Fight!

Kendinizi bir kez daha Arka Odalarda kapana kısılmış buluyorsunuz ve bir çıkış yolu aramaya devam ediyorsunuz. Bu sefer, sonsuz ofis alanı olan Arka Odaların ilk seviyesinden kaçmayı başarıyorsunuz ve şimdi dışarıda, sisle kaplı sokaklarda dolaşıyorsunuz. Oradayken 5 anahtarı etkinleştirmeniz gerekiyor, bu yüzden onları aramaya başlayın, onları ne kadar erken bulursanız o kadar iyi. Ancak boş gibi görünen sokaklarda ilerlerken devasa bir gölgeli figürün hareket ettiğini görüyorsunuz. Siz farkına varmadan, size doğru geldiğini fark ediyorsunuz. Koşmak! Tek savunmanız, bulmanız ve etkinleştirmeniz gereken bir siren. Bir çıkış yolu bulmak için yeterince uzun süre hayatta kalacak mısın?

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • ürpertici atmosfer
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 12
This Backrooms 3: Boss Fight game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.6k times and has received a rating of 4.20 / 5 din 15 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Backrooms 3: Boss Fight game, make sure to check out our other exciting games.