Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Avalanche King

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 26, 2016
Avalanche King ile karlı pistlerde bitiş çizgisine kadar yarışın! Web sitemizde burada ücretsiz oynayın!
  • Jump

Şimdi 1001-oyun.com'da, bir 3D Ski Challenge oyunu olan Avalanche King adlı bu ücretsiz çevrimiçi kış oyununu oynayabilirsiniz. Bu hızlı snowboard oyununda karı ele geçirin. Zenginliğe ve zafere giden yolu parçala! Şiddetli çığın önünde kalmak için snowboardunuzu tehlikeli ve karla kaplı yamaçlarda kaydırın ve zıplayın! Hızlı tepki verin, platformdan platforma atlayın ve bu destansı snowboard oyununda çığa yakalanmadığınızdan emin olun. Hızlan ve vahşi ol!

Daha fazla çevrimiçi oyun oynamak ister misiniz? Henüz oyun kategorilerimize göz attınız mı? Ücretsiz oyunlar arıyorsanız ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, başlamak için harika bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var. Ve işte biraz daha iyi haber: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Avalanche King game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 11.1k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 4 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Avalanche King game, make sure to check out our other exciting games.