Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Audi TT RS Drift

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 30, 2014
Yepyeni bir Audi TT RS sürün ve burada ücretsiz oynayabileceğiniz bu araba simülatörü oyunuyla yeteneklerini test edin!
  • Drive

Audi TT RS Drift, güzel bir Audi TT RS arabasını sürebileceğiniz bir 3D sürüş oyunudur. CarX Drift Racing oyununda olduğu gibi drift için arkadan çekişli bir araca ihtiyacınız yok, sadece 4x4 sürüşlü sıradan bir Audi TT RS.

Audi TT RS'de harika bir oyun olan Drift'i size sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu kesinlikle temel bir Audi TT değil, bu aracın canlı bir RS formu, ücretsiz sürüş ve drift beklentisiyle erişebileceğiniz bir araç. Ne yazık ki oyunda sadece bir rehber var - çok sayıda sahibinin bulunduğu liman bölgesi. Bu harika araçta birincil driftleri oynamaya başlayabileceğiniz yer burasıdır. Sağlam bir motor ve dört tekerlekten çekiş ile donatılmıştır, tıpkı istediğiniz gibi burada ve orada döndürülebilen yardımcı kontrol çerçeveleri gibi. Dik kaymalar gerçekleştirmek için, kavrama pedalını ve el frenini uygun şekilde kullanmak önemlidir. Ayrıca her çarpışmada aracın zarar görmesi önemlidir, bu nedenle çarpmamak için dikkatli sürmek istersiniz.

Serbestçe sürün ve istediğiniz kadar drift yapın, engellerin etrafından dolaşın veya rampaların üzerinden atlayın. Sizinle mükemmel drift arasındaki tek engel, ESP ve TCS gibi kontrol yardımcılarıdır. Öyleyse bu işe yaramazlığı kapatın ve çakıl üzerinde mükemmel kaymayı gösterin. İyi eğlenceler.

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Harika görünümlü araba modeli
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Audi TT RS Drift game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 45.1k times and has received a rating of 4.06 / 5 din 156 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Audi TT RS Drift game, make sure to check out our other exciting games.