Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Asterix And The Great Rescue

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 09, 2023
Asterix ve Obelix'in büyüleyici dünyasına girin ve bu muhteşem macerada onlara katılın!
 • Move
  Punch
  Jump
  Start
  Select

Nostaljik Cazibeyi Ortaya Çıkarmak: Asterix ve Büyük Kurtarma - Çevrimiçi Bir Retro Oyun

Asterix and the Great Rescue, nostaljiyi modern erişilebilirlikle zahmetsizce harmanlayan, retro çevrimiçi oyunlar dünyasında zamansız bir mücevherdir. Bu platform oyunu, oyuncuları 1990'ların başlarına götürüyor ve sevilen Fransız çizgi romanının tutkusunu ve komedisini güzel bir şekilde yansıtıyor. İlgi çekici bir yandan kaydırmalı çevrimiçi oyun olarak oyuncuları Asterix ve Obelix ile birlikte büyüleyici bir maceraya çağırıyor. Asil görevleri: Zeki Romalılar tarafından esir alınan köy arkadaşlarını kurtarmak.

Platform Zorlukları: Nostaljiyi Kucaklamak

Oyuncular, çocuklara yönelik bu ücretsiz oyunun evrenine girecek ve yan kaydırma aksiyonunu ve zekayı zorlayan bilmeceleri özenle ören, özenle inşa edilmiş seviyeleri keşfedecekler. Geleneksel çevrimiçi yan kaydırma oyunlarından ilham alan oynanışı, hem yeni başlayanlar hem de deneyimliler için büyüleyici bir mücadele sunuyor. Asterix'in çevikliği ve savaş ustalığı ile Obelix'in ezici gücü arasında büyüleyici bir sinerji oluşur ve oyuncuların engellerle ve düşmanlarla taktiksel olarak mücadele etmesine olanak tanır.

Büyüleyici Bir Macera: Çevrimiçi Yan Kaydırma Oyunu

Asterix ve Büyük Kurtarma'nın büyüleyici cazibesi, görsel ve işitsel sunumuna kadar uzanıyor. Çizgi roman serisinin kendine özgü sanat tarzını saygıyla yansıtan oyunun canlı grafikleri, Galya köyüne, antik Roma kamplarına ve diğer ikonik ortamlara hayat veriyor. Oyuncular bu büyüleyici çevrimiçi yan kaydırma oyununa başlarken, yolculuklarına canlı bir müzik eşlik ediyor ve onları tuhaf dünyaya daha da kaptırıyor.

Sınır Tanımayan Eğlence: Çocuklar için Ücretsiz Oyunlar

İster değerli anıları yeniden canlandırmak ister yeni bir maceraya atılmak olsun, bu oyun, herkes için büyüleyici bir deneyim sunarak çevrimiçi retro oyunlar arasında yerini alıyor. Asterix ve Büyük Kurtarma, hem çocuklara hem de meraklılara hitap eden bir eğlence kaynağı olarak ortaya çıkıyor. Retro oyun keyfinin sonsuzluğunun bir kanıtı olan bu komik ve kahramanca maceraya katılma şansını kaçırmayın.

Özellikler:

 • 2D retro grafikler
 • Zorlu seviyeler
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
November 1993
Geliştirici
Asterix and the Great Rescue, SEGA tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Asterix And The Great Rescue game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 859 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 1 votes. This awesome game has been made by SEGA and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Asterix And The Great Rescue game, make sure to check out our other exciting games.