Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Asphalt Retro

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi February 23, 2023
Retro araba oyunları senin işinse, seni koruduk! Gelin ve web sitemizdeki Asphalt Retro'ya göz atın!
  • Drive (Double Tap Side Arrows To Drift)
    Nitro
    Back

Asphalt Retro, oyuncuları mobil oyunların popülerlik kazanmaya yeni başladığı 2000'lerin başlarına geri götüren heyecan verici bir yarış oyunudur. Bu retro oyun, bir zamanlar cep telefonlarında bulunan klasik yarış oyunlarına bir geri dönüş. Çocukluk anılarını yeniden yaşamak ve eski usul oyunların nostaljisini yaşamak isteyenler için mükemmel.

Asphalt Retro'da yoğun trafikte yol alırken yetenekli sürücülere karşı yarışacaksınız. Polis tarafından tutuklanmamak için dikkatli olmanız gerekecek, aksi takdirde yarışı kaybetmenize neden olacaktır. Ve dikkatli olmazsanız, arabanızla kaza yapabilirsiniz, bu da kazanma şansınız için felaket olabilir.

Arcade Modu ile, deneyiminizi kişiselleştirmenize ve beceri seviyeniz için mükemmel mücadeleyi bulmanıza olanak tanıyan farklı arabalar ve yarış pistleri arasından seçim yapabilirsiniz. Daha spontane bir deneyim arıyorsanız, Instant Play modu sizi önceden herhangi bir hazırlık yapmadan rastgele bir yarışa atacaktır.

Asphalt Retro'nun görselleri, eski oyuncularda güçlü nostalji duygularını tetikleyecek olan cep telefonları için önceki Java oyunlarını anımsatıyor. Çevrimiçi yarış oyunları oynamaktan keyif alan hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap edecek. Oyun, en yüksek kalitede oyunlar üretmesiyle tanınan ünlü bir oyun yapım şirketi olan Gameloft tarafından üretilmiştir.

Asphalt Retro, çocuklar için yarış oyunları veya araba oyunları oynamak için mükemmel bir alternatiftir. Sizi oldukça uzun süre meşgul edecek eğlenceli ve büyüleyici bir oyundur. Bu büyüleyici retro oyunla kendinizi geçmişten bir patlama yaşamaya hazırlayın.

Her gün, web sitemizde oynamak için ücretsiz bir oyun bulabilirsiniz. Oyun kategorilerimizi incelemeyi seçerseniz, çok çeşitli ücretsiz çevrimiçi oyunlar bulacaksınız. Sürüş oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, muhtemelen bizde var!

Özellikler:

  • Retro 2D grafikler
  • Eski usul oynanış
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
February 2023
Geliştirici
Asphalt Retro, Gameloft tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Asphalt Retro game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.2k times and has received a rating of 4.25 / 5 din 16 votes. This awesome game has been made by Gameloft and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Asphalt Retro game, make sure to check out our other exciting games.