Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

ArmedForces.io

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 24, 2022
Bir asker olarak oynayın ve yoğun çevrimiçi atış maçlarında dünyanın her yerinden oyuncularla savaşın! Ayakta kalan son kişi sen olacak mısı
 • Move
  Shoot
  Aim
  Jump
  Run
  Switch Weapons
  Interact
  Pick Up/Throw Weapon
  Use Medkit
  Lock Cursor
  Crouch
  Scoreboard
  Pause

FPS oyunlarının hevesli bir oyuncusu musunuz? Her zaman her şeye sahip olan o mükemmel nişancı oyununu mu arıyorsunuz? Bu nişancı oyunu şu anda mevcut olmayabilir, ancak ArmedForces.io oldukça yakın. Nişancı oyunlarını harika yapan tüm harika unsurlara sahiptir! Kullanabileceğiniz güzel bir silah seçimi, iyi görünümlü haritalar ve oyununuzu engellemeyen duyarlı ve sezgisel kontroller.

Bu oyunu kendi başınıza, botlara karşı oynayabilir veya bir adım öteye giderek dünyanın her yerinden oyunculara karşı çevrimiçi oynayabilirsiniz. Oyun, Counter-Strike'a benzer ve bu seriden herhangi bir oyun oynadıysanız, burada kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Haritaları öğrenmek ve atış becerilerinizi mükemmelleştirmek için çevrimdışı oyun modunu kullanabilir ve ardından çok oyunculu moda adım atabilir ve en az sizin kadar kazanmaya motive olan rastgele oyuncularla karşılaşabilirsiniz! Yani ne diyorsun? Savaş alanında kendini kanıtlamaya hazır mısın?

En iyi ücretsiz atış oyunlarını ve daha birçok ücretsiz oyunu burada, web sitemizde oynayın! Ücretsiz oyun kitaplığımız sürekli büyüyor, bu da burada her gün oynayacak yeni bir oyun bulabileceğiniz anlamına geliyor!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Tek oyunculu ve Çok Oyunculu mod
 • Ayrıntılı ortamlar
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
ArmedForces.io, JulGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This ArmedForces.io game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 14.6k times and has received a rating of 3.60 / 5 din 232 votes. This awesome game has been made by JulGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this ArmedForces.io game, make sure to check out our other exciting games.