Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Armed Attack

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi February 14, 2023
Düşmanlarla çevrili aktif bir savaş bölgesinde hayatta kalmak için gereken becerilere sahip misiniz? Silahlı Saldırı oynayın ve öğrenin!
 • Move
  Shoot
  Aim
  Jump/Parachute
  Run
  Enter Vehicles
  Pause

Armed Attack, sizi bir savaş bölgesinin ortasına koyan, 3 boyutlu, heyecan verici bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Göreviniz bölgedeki tüm tehlikelerden kurtulmak, helikopteri bulmak ve oradan çıkmak. Görevinizi tamamlamaya çalışırken zırhlı araçlarda destansı silahlı çatışmalara ve yüksek hızlı kovalamacalara hazırlanın.

Nişancı oyunları, onlarca yıldır oyun endüstrisinde temel bir unsur olmuştur ve bu güne kadar popüler olmaya devam etmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, birinci şahıs nişancı oyunları daha da sürükleyici hale geldi ve oyuncuların kendilerini gerçekten aksiyonun ortasındaymış gibi hissetmelerini sağladı. Armed Attack, sizi koltuğunuzun kenarında tutacak hızlı tempolu, yoğun bir oyun sunan bir istisna değildir. İster engelsiz atış oyunlarının hayranı olun, ister genel olarak sadece atış oyunları oynamaktan keyif alın, Armed Attack sizin için mükemmel bir seçimdir. Silahlarınızı hazırlayın ve savaşa girmeye hazır olun!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun keşfedin. Çoğunluğu engelsiz oyunlar olmak üzere binlerce online oyunu şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Aksiyon dolu oyun
 • Detay açısından zengin ortamlar
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
February 2023
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Armed Attack game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.2k times and has received a rating of 3.63 / 5 din 35 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Armed Attack game, make sure to check out our other exciting games.