Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Archery Challenge: World Tour

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi November 02, 2012
Daha fazla ve farklı hedefler belirdikçe gücünüzü ve açınızı seçin. Zamanın tükenmemesi için hızlı hareket edin!
  • Aim And Shoot

Okçuluk Mücadelesi: Dünya Turu, ücretsiz ve yeni bir okçuluk oyunudur. Güzel bir meydan okuma için yeni yay veya okçuluk oyunları mı arıyorsunuz? Ücretsiz çevrimiçi platformda eğlenmek ve eğlenmek için mi?

Burada VitalityGames'te size eğlenceli ve zorlu bir Okçuluk Mücadelesi sunuyoruz. Daha fazla ve farklı hedefler belirdikçe gücünüzü ve açınızı seçin. Zamanın tükenmemesi için hızlı hareket edin! Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda yeteneklerinizi kanıtlayın ve en yetenekli okçu olun. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geldiyse büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • El-göz koordinasyonunu eğitir
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGI 7
This Archery Challenge: World Tour game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 48.5k times and has received a rating of 4.25 / 5 din 202 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Archery Challenge: World Tour game, make sure to check out our other exciting games.