Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Apple & Onion: Sneaker Snatchers

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi April 14, 2023
Apple & Onion: Sneaker Snatchers, burada, 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.
  • Interact With The Game
    Move
    Shoot

Apple & Onion'da Macera Sizi Bekliyor: Sneaker Snatchers - Çocuklar İçin Çevrimiçi Bir Nişan Oyunu

Çevrimiçi olarak eğlenceli ve heyecan verici bir macera oyunu mu arıyorsunuz? Apple & Onion'dan başkasına bakmayın: Sneaker Snatchers! Web sitemizdeki birçok Cartoon Network oyunundan biri olan bu nişancı oyunu, aksiyon dolu oyunları ve herhangi bir cihazda oynayabilecekleri engelsiz oyunları seven çocuklar için idealdir.

Çalınan spor ayakkabılarını kurtarmak için heyecan verici bir göreve çıkan Apple ve Onion'a katılın. Toplanacak 20'ye kadar farklı ayakkabı çifti ile bu oyun, her seviyede her köşe bucağı keşfederken sizi tetikte tutacak. Ancak yol boyunca size zarar verebilecek tehditkar canavarlara dikkat edin - onları alt etmek ve kendinizi korumak için güvenilir silahınızı kullanmanız gerekecek.

Hem eğlenceli hem de basit oyun

Apple & Onion oynamak: Sneaker Snatchers basit ve eğlenceli! Bir sonraki seviyeye ilerlemek için ok tuşlarını veya WASD'yi kullanarak Apple ve Onion'u her bölmede hareket ettirin ve gerekli sayıda ayakkabıyı (genellikle üç) toplayın. Ancak zombi patatesleri ateşlemek ve sağlığınızı geri kazanmak için keşfettiğiniz kalpleri toplamak için su tabancanızı kullanmayı unutmayın.

Herhangi Bir Cihazda Engeli Kaldırılan Oyunlar

Apple & Onion: Sneaker Snatchers, bilgisayar, tablet veya telefon da dahil olmak üzere herhangi bir cihazda oynayabileceğiniz engellenmemiş bir oyundur. Ayrıca, karikatürize renkleri ve basit oynanışıyla, çevrimiçi macera oyunlarından ve atış oyunlarından hoşlanan çocuklar için mükemmel bir seçimdir.

Peki ne bekliyorsun? Çocuklar için mükemmel bir çevrimiçi atış oyunu olan Sneaker Snatchers'daki son maceralarında Apple ve Onion'a katılın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Aksiyon dolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
February 2023
Geliştirici
Apple & Onion: Sneaker Snatchers, Cartoon Network tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Apple & Onion: Sneaker Snatchers game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.2k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Cartoon Network and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Apple & Onion: Sneaker Snatchers game, make sure to check out our other exciting games.