Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

American Police SUV Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 03, 2023
Şehrin sokaklarında devriye gezen ve herkesin yasalara uymasını sağlayan bir polis memuru olmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin!
 • Drive
  Brake
  Nitro
  Stop/start The Engine
  Switch Camera
  Reset Car
  Slow Motion
  Headlights
  Pause

American Police SUV Simulator - Çocuklar ve Sürüş Oyunu Hayranları İçin İdeal Bir Araba Oyunu Simülatörü

Tamamen ücretsiz olan ve 1001-oyun.com'da Unblocked66 Games kategorisinin bir parçası olarak sunulan aksiyon dolu bir oyun macerasına hazırlanın. Cesur bir kolluk görevlisi olarak, bilgisayarınızda inanılmaz bir deneyimin tadını çıkarırken şehri düzene sokma, suçluları takip etme ve sakinlerini korumada ön saflarda olacaksınız!

İnanılmaz Grafiklerle Şaşırmaya Hazırlanın

Şehir ve arabalar, oyunda rakipsiz bir gerçekçilikle işleniyor. Sanki aksiyonun tam ortasındasın! Oyun, gerçek bir polis memurunun yüksek hızlı arayışlarla mücadele etmesine ve cüretkar engelleri çözmesine benzer şekilde canlandırıcı.

Geniş Bir Metropolde Dolaşın

Kalabalık caddelerle dolu bir şehirde, her şeyi düzene sokmak için çok sayıda iş yapın. Küçük ara sokaklarda ve tehlikeli yollarda gezinirken şüphelileri yakalamanın yarattığı adrenalin patlamasına dayanabilecek misiniz? Göreve hazır olduğunuzdan hiç şüphem yok! Dinamik gündüz-gece döngüsü ve sürükleyici birinci şahıs görüşü, aksiyonun bir parçası olma hissini artırıyor.

Polis SUV'unuzu Adalet İçin Özelleştirin

Her başarılı görevde, polis SUV'unuzu geliştirmek ve benzersiz bir şekilde size ait kılmak için makul bir şekilde harcanabilecek oyun içi para biriktireceksiniz! Spoyler ve tekerleklerden süspansiyon ayarlamalarına veya yeni boya işine kadar aracınızın göz kamaştırıcı bir tarzla bir adalet ışığı olarak durmasını sağlayın!

Güvenilir Polis Şapkanızı Giyin

Cesur bir subayın yerine geçin. Olağanüstü sürüş becerilerinizi sergileyin ve çok sevdiğiniz şehri koruyun. American Police SUV Simulator, kolluk kuvvetleri dünyasındaki bu heyecan verici yolculuğa çıkmak için gelişinizi sabırsızlıkla bekliyor! Vakit kaybetmeden American Police SUV Simulator'ın 1001-oyun.com'a özel heyecan verici oynanışına dalın. Bu korkak kötüleri bir araya getirme ve tutuklama zamanı!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • Detaylı araba modelleri
 • Arabanızı özelleştirebilirsiniz
 • Sezgisel kontroller

Yayın tarihi
August 2023
Geliştirici
American Police SUV Simulator, Rokito Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This American Police SUV Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.1k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 24 votes. This awesome game has been made by Rokito Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this American Police SUV Simulator game, make sure to check out our other exciting games.