Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Alxemy

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 07, 2022
Alxemy'nin gizli bilgisini kullanın ve etrafınızdaki dünyayı yaratmak için temel öğeleri birleştirin!
  • Interact With The Game

Merhaba oradaki! Bulmaca oyunlarından hoşlanıyor musunuz? O zaman anlamaya çalışırken kafanızı kaşıyacak bir simya oyununa ne dersiniz? Kulağa hoş gelmek? O zaman Alxemy'ye bir göz atın!

Alxemy, çocuklar için beyin uyarıcı bir bulmaca oyunudur! Dünya ilk başta kısırdır ve sadece üzerinde çalışabileceğiniz birkaç şey vardır. Bunları karıştırdığınızda, çevreyi doldurmanın yanı sıra gelecekteki deneylerde kullanabileceğiniz yeni parçalar üreteceksiniz.

Oyunda ne kadar çok ilerlerseniz, o kadar çok düşünmeniz gerekecek. Şimşek, kayalar, sis, DNA vb. gibi şeyleri sıfırdan yaratmanız gerekecek. Sonra bu öğeleri tekrar karıştırabilir ve yeni şeyler yaratabilirsiniz. Kulağa ilginç geliyor mu? Ardından hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın ve büyülü deneylerinizin başlamasına izin verin!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • İyi zeka oyunu
  • Eğlenceli ve ilginç oyun
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
Ağustos 2016
Geliştirici
Alxemy, GamesGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Alxemy game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4k times and has received a rating of 4.27 / 5 din 11 votes. This awesome game has been made by GamesGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Alxemy game, make sure to check out our other exciting games.