Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Agent Walker Vs Skibidi Toilets

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi September 05, 2023
Skibidi Tuvaletleri yine işgal altında! Onların istilasını durdurmak ve evinizi onların tehdidine karşı korumak için gerekenlere sahip misiniz?
  • Move
    Jump
    Aim/shoot/zoom In

Heyecan verici PC Nişancı Oyunlarına hazırlanın!

Ajan Walker'ın aksiyon dolu yolculuğuyla PC'deki en iyi nişancı oyunlarından bazılarına hazır olun! Bu oyunda Skibidi Tuvaletleri saldırıyor ve onları durdurmak sizin sorumluluğunuz.

Ajan Walker'ın tuhaf yolculuğuna katılın

PC için en iyi nişancı oyunlarından birinde, cesur bir kahraman olan Ajan Walker'ın Skibidi Tuvaletleri olarak bilinen son derece aptal kötü adamlara karşı savaştığı heyecan verici maceralarına katılın. Bu kötü adamlar tipik kötü adamlar değil; çok sayıda silahları var, harika silahlar kullanıyorlar ve şarkı söylemekten hoşlanıyorlar. Dünyayı yönetebileceklerine inanıyorlar ama endişelenmeyin! PC'ye yönelik bu aksiyon oyununda, güvenilir cihazlarınız ve yükseltilebilir yürüteç sayesinde bu Skibidi baş belalarına karşı üstünlük elde edeceksiniz.

Walker'ınızı Özelleştirerek Savaşa Hazırlanın

Savaşa girmeden önce yürüteçinizi özelleştirebilir ve daha da havalı hale getirebilirsiniz. Walker'ınızda süper hızlı makineli tüfekler veya büyük el bombası fırlatıcıları gibi silahlar için dört yuva bulunur. Skibidi Tuvaletleri saldırıp her turda güçlendikçe, siz de öyle yapacaksınız. Öldürdüğünüz kötü adamlardan para toplayın ve silahlarınızı daha serin hale getirmek, sağlıklı kalmak ve güçlü mıknatıslar kazanmak için alışverişe gidin. Yürüteçinizin görünümünü bile kişiselleştirebilirsiniz!

Olağandışı Zorluklarla Yüzleşin

Bu komik kötü adamlarla her karşılaştığınızda, PC'ye yönelik bu aksiyon oyununda yeni ve beklenmedik zorluklarla karşılaşacaksınız. Bir an düzenli bir çatışma yaşayacaksınız ve bir sonraki an şarkı söyleyen bir tuvaletin çılgın saldırılarından kaçacaksınız! Ancak unutmayın, kazanmak sadece süper güçlü olmakla ilgili değildir. Oyunun kontrollerinin kullanımı kolaydır, böylece reflekslerinizi ve beyin gücünüzü test edebilirsiniz. Her turda işler daha da heyecanlı hale gelecek ve sıkı çalışmanızın karşılığında daha da fazla ödül alacaksınız.

Eğlenceye Dalın!

Peki Ajan Walker ve Skibidi Toilets'in vahşi ve eğlenceli dünyasına adım atacağınız için heyecanlı mısınız? PC'ye yönelik bu aksiyon oyununda her seviyede yeni zorluklar ve bolca eğlence sizi bekliyor. Ne kadar harika olduğunuzu göstermenin zamanı geldi! Bu çılgın maceraya dalın ve saatlerce aksiyon dolu eğlencenin tadını çıkarın! Ve unutmayın, koleksiyonumuzda PC'ye yönelik daha birçok muhteşem nişancı oyunu sizi bekliyor. Atlayın ve eğlencenin tadını çıkarın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Aksiyon dolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
September 2023
Geliştirici
Agent Walker vs Skibidi Toilets, GoGoMan tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Agent Walker Vs Skibidi Toilets game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 614 times and has received a rating of 3.67 / 5 din 6 votes. This awesome game has been made by GoGoMan and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Agent Walker Vs Skibidi Toilets game, make sure to check out our other exciting games.