Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Agame Stunt Cars

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 15, 2023
Araba simülatörleri favorinizse, Agame Stunt Cars'ı kaçırmayın! En iyi araba oyunlarından biridir ve ücretsizdir!
 • Drive
  Brake
  Select Car
  Repair Car
  Switch Camera

Çocuklar İçin Engelsiz Sürüş Oyunu: Agame Dublör Arabalar!

Agame Stunt Cars'ın büyüleyici dünyasına dalın - siz eğlence arayanlar için kilidi açılan harika bir sürüş oyunu! Sizin gibi çocuklar için özel olarak tasarlanmış heyecan verici bir araba oyunu oynayabileceğiniz gerçekten harika bir çevrimiçi araba simülatörüne benziyor. Muhteşem arabalarda sıra dışı akrobasi hareketleri gerçekleştirmenin ve diğer havalı yarışçılarla çevrimiçi arkadaşlar edinmenin heyecanına hazır olun. Agame Stunt Cars evrenine katılın ve kendinizi profesyonel bir yarış arabası sürücüsü gibi hissedin!

Muhteşem Sürüşünüzü Seçin

Fantastik arabalarla dolu bir garaja girdiğinizi ve onları bir tur atmanızı ve oynamak için bir araba oyunu oynamanızı beklediğini hayal edin. Dahası, tahmin et ne oldu? En başından, istediğiniz arabayı seçebilirsiniz! Zarif bir spor araba mı yoksa güçlü bir arazi şampiyonu mu istediğiniz size kalmış. Arkadaşlarınızla yarışmaya hazırlanın ve yarış pistinde yeteneklerinizi gösterin.

Çarpıcı Grafiklerin ve Özelleştirmenin Keyfini Çıkarın

Bu oyun, her zıplamayı, kaymayı ve çevirmeyi inanılmaz kılan harika grafiklerle renkli bir sanat gösterisi gibidir. Agame Stunt Cars'ın en havalı yanı, arabalarınızı daha da havalı hale getirmek için özelleştirebilmenizdir! Ne kadar hızlı hareket ettikleri, nasıl döndükleri ve hatta nasıl göründükleri gibi şeyleri değiştirebilirsiniz. Sadece onları çok hızlı döndürmemeye dikkat edin!

Eşsiz Sürüşünüzü Yaratın

Sizin kadar benzersiz bir araba ister misiniz? Ona yeni bir boya işi verebilir, harika çıkartmalar ekleyebilir ve hatta özel parçalarla stilini değiştirebilirsiniz. Ve fikrini değiştirirsen, sorun değil! Her zaman geri dönüp arabanızı daha da iyi hale getirebilirsiniz.

Yarışın ve Becerilerinizi Gösterin

Hayalinizdeki arabaya sahip olduğunuzda, yola çıkma zamanı. Arkadaşlarınızla takım olun, harika numaralarınızı gösterin ve yarışırken heyecanı hissedin. Bu oyun sadece hızla ilgili değil - stil, strateji ve çılgın numaralar yapmakla ilgili. Hazır ol küçük yarışçı! Agame Stunt Cars sadece engelsiz süper eğlenceli bir sürüş oyunu değil, aynı zamanda size oynamanız ve eğlenmeniz için bir araba oyunu sunan en iyi çevrimiçi araba simülatörüdür. Direksiyonu kap, arabanı harika yap ve heyecan verici yarışlara gidelim!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Keşfedilecek 2 harita
 • Detaylı araba modelleri
 • Oyun sırasında istediğiniz zaman arabalar arasında geçiş yapabilirsiniz
 • Oynaması kolay

Yayın tarihi
February 2022
Geliştirici
Agame Stunt Cars, Faramel Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Agame Stunt Cars game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 972 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Faramel Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Agame Stunt Cars game, make sure to check out our other exciting games.