Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Addicting Stunt Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 19, 2022
Harika görünümlü arabaları test edin ve bugünün oyunuyla web sitemizde drift, akrobasi ve çılgın atlayışlar gerçekleştirin!
 • Interact With The Game
  Drive
  Brake
  Boost
  Back Flip/front Flip
  Spin Left/spin Right
  Respawn

Merhaba araba tutkunları! Çocukların boş zamanlarında çevrimiçi ücretsiz oynayabileceği yeni araba oyunları mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, seveceğiniz bir şeyimiz var: Addicting Stunt Racing!

İnternette oynamak için iyi araç oyunları aradığınız zamanlar için bu harika bir seçimdir. Peki, bu araba oyununun nesi var? Bu oyunda aracınızı, çılgına dönmeniz ve arabayı mutlak sınırlarını zorlamanız için özel olarak tasarlanmış bir seviyede kullanacaksınız. Başladığınız arabaya ek olarak, drift, atlama ve akrobasi yaparak kazandığınız parayla kilidini açabileceğiniz dokuz araba daha var. Peki, düşünceleriniz neler? Sürüş yeteneklerinizi göstermeye hazır mısınız? Durum buysa, Oynat düğmesine basın ve elinizdekileri bize gösterin!

1001-oyun.com'da her gün oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda ücretsiz oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların çoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişebilir ve oynayabilirsiniz!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Yakışıklı araba modelleri
 • Tam özgürlük, nasıl istersen öyle oynarsın
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2021
Geliştirici
Addicting Stunt Racing, AddictingGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Addicting Stunt Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.2k times and has received a rating of 3.75 / 5 din 16 votes. This awesome game has been made by AddictingGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Addicting Stunt Racing game, make sure to check out our other exciting games.