Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Addams Family The - Pugsley's Scavenger Hunt

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 07, 2023
Addams Family The - Pugsley's Scavenger Hunt'ı burada, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz oynayın!
 • Move
  Jump
  Run
  Start
  Select

The Addams Family: Pugsley's Scavenger Hunt, 1993 yılında Nintendo Entertainment System (NES) için piyasaya sürülen klasik bir platform video oyunudur. Oyuncular, Gomez ve Morticia'nın yaramaz oğlu Pugsley Addams'ı ürkütücü bir ormanda bir çöpçü avına çıkarken kontrol ediyor. ve Addams Ailesi'nin çılgın dünyası.

Oyun boyunca oyuncular yarasalar, hayaletler ve hain tuzaklar dahil olmak üzere çeşitli zorlu engeller ve düşmanlarla karşılaşacak. Pugsley, oyun seviyelerinde gezinmesine ve düşmanları yenmesine yardımcı olacak çift zıplama ve nesneleri fırlatma yeteneği de dahil olmak üzere emrinde bir dizi hamleye sahiptir.

Oyuncular oyunda ilerledikçe ekstra can ve sağlık iksirleri gibi çeşitli öğeler ve güçlendirmeler toplama şansına sahip olacaklar. Nihai hedef, Addams Ailesi evreninin ilginç ve kaçık atmosferinin tadını çıkarırken Pugsley'nin çöpçü avını tamamlamak ve son patronu yenmektir.

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D retro grafikler
 • Akıllı seviyede tasarım
 • zorlu oyun
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Şubat 1993
Geliştirici
Addams Family The - Pugsley's Scavenger Hunt, Ocean tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Addams Family The - Pugsley's Scavenger Hunt game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Ocean and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Addams Family The - Pugsley's Scavenger Hunt game, make sure to check out our other exciting games.