Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Abandoned Lab

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 11, 2023
Tehlikeli robotlarla dolu bir laboratuvarı ele geçirmeye hazır mısınız? O halde Abandoned Lab tam size göre!
 • Move
  Shoot
  Aim
  Jump
  Run

Çevrimiçi Atış Oyunları Engelsiz: Abandoned Lab

Abandoned Lab, engellenmemiş çevrimiçi en iyi atış oyunlarından biridir, bu da doğrudan tarayıcınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz anlamına gelir. İndirme veya yükleme gerekmez!

Ayrıntılı ve duyarlı kontroller olan grafikler

Abandoned Lab'ın grafikleri ayrıntılı ve sürükleyici olup, kendinizi yüksek teknolojili bir laboratuvardaymışsınız gibi hissettirir. Kontroller aynı zamanda hızlı ve kullanımı kolaydır, bu da tüm deneyimi birbirine bağlamaya yardımcı olur.

Tehlikeli Robotları Yen

Abandoned Lab'da her köşede gizlenen çeşitli korkutucu robotlarla karşılaşacaksınız. Hatta bazıları kılıçlarla silahlanmış! Size ulaşmadan onları ortadan kaldırmak için üstün atış yeteneklerinizi kullanın.

Becerilerinizi Geliştirin

Abandoned Lab sadece eğlenceli değil, aynı zamanda el-göz koordinasyonunuzu ve reaksiyon hızınızı geliştirmek için de harika. Dalga dalga gelen robotik düşmanlarla birlikte, hayatta kalmak istiyorsanız tetikte ve odaklanmış olmanız gerekecek.

Ücretsiz Silah Oyunları

Ücretsiz bazı silah oyunları mı arıyorsunuz? Abandoned Lab sizi korudu! İster PC'nizde ister dizüstü bilgisayarınızda oynuyor olun, bu oyun kesinlikle saatlerce heyecan verici bir eğlence sağlayacaktır.

Peki ne bekliyorsun? Piyasadaki en iyi engelsiz çevrimiçi atış oyunlarından biriyle aksiyona dalmaya hazır olun! Becerilerinizi test edin ve Abandoned Lab'de o robotları ele geçirin. Arkadaşlarınıza bu harika oyundan bahsetmeyi unutmayın!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Hızlı oyun
 • El-göz koordinasyonunu geliştirir
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2023
Geliştirici
Abandoned Lab, Instant Games Studio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 12
This Abandoned Lab game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 550 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Instant Games Studio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Abandoned Lab game, make sure to check out our other exciting games.