Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

A Bug's Life

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 28, 2023
Bugün bir tedavi içindesiniz! A Bug's Life artık burada, 1001-oyun.com'da mevcut. Oynat'a tıklayın ve bu harika oyunun tadını çıkarın!
 • Move
  Action Buttons
  Start
  Select

A Bug's Life: Çocuklar İçin Klasik Bir 3D Platform Oyunu

Çevrimiçi platform oyunlarından hoşlanıyorsanız, ilk olarak 1998'de piyasaya sürülen klasik bir 3D platform oyunu olan A Bug's Life oynamalısınız. Oyunda, kolonisini korumak için birçok seviye ve zorluk arasında ilerlemesi gereken genç bir karınca olan Flik olarak oynuyorsunuz. çekirgelere saldırmaktan.

A Bug's Life, 1001-oyun.com'da bulunan ücretsiz bir çevrimiçi oyundur.

A Bug's Life'ın en iyi yanlarından biri, onu doğrudan tarayıcınızda oynayabilmenizdir. Oyun, diğer birçok çevrimiçi retro oyunun yanı sıra ücretsiz 3D platform oyunlarına da ev sahipliği yapan 1001-oyun.com'da mevcuttur.

Tuhaf Ortamlar ve Zorlu Oyun

A Bug's Life, her biri kendi engelleri ve rakipleri olan toplam 15 seviyeye sahiptir. Bazı seviyeler yandan kaydırılırken diğerleri tamamen 3D olup manzarayı her açıdan keşfetmenize olanak tanır. Oyunun canlı renkleri ve akılda kalıcı müzikleri, oyunu yetişkinler kadar çocuklar için de çekici kılıyor.

Diğer Ücretsiz Çevrimiçi Platform Oyunları Oynayın

İster A Bug's Life'ı ister diğer platform oyunlarını çevrimiçi ücretsiz oynayın, çok eğleneceğinizden emin olabilirsiniz. Ve doğrudan web tarayıcınızda oynamanın rahatlığıyla, çevrimiçi klasik retro oyunların veya yeni 3D platform oyunlarının çevrimiçi ücretsiz keyfini çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Zamana Karşı Dayanan Klasik Bir Oyun

Sonuç olarak, eğlenceli ve zorlu bir çevrimiçi platform oyunu arıyorsanız, A Bug's Life harika bir seçimdir. Etkileyici oynanışı, büyüleyici karakterleri ve eğlenceli ortamlarıyla, zamanın testinden geçen klasik bir oyundur.

Daha fazla ücretsiz oyun oynamak ister misiniz?

Oynamak için daha fazla ücretsiz oyun arıyorsanız, neden oyun kategorilerimize göz atmıyorsunuz? Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz tonlarca harika oyunumuz var! Engelsiz66 oyunlar kategorimizi denemenizi özellikle öneririz, çünkü burada iş veya okul da dahil olmak üzere İnternet bağlantınızın olduğu her yerden oynayabileceğiniz sayısız engelsiz oyun bulabilirsiniz.

Özellikler:

 • Retro 3D grafikler
 • Oyun filmin konusunu takip ediyor
 • Zamanına göre harika görseller
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Kasım 1998
Geliştirici
A Bug's Life, Traveller's Tales tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This A Bug's Life game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 715 times and has received a rating of 3.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Traveller's Tales and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this A Bug's Life game, make sure to check out our other exciting games.