Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

8 Ball Pool

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 15, 2020
8 Ball Pool, çevrimiçi olarak oynanabilen çok popüler bir bilardo oyunudur. Bilgisayara ve hatta bir arkadaşınıza karşı oynayın.
  • Play

8 top bilardo, artık doğrudan internet tarayıcınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz klasik bir bilardo oyunudur. Oyun, PC'ye veya başka bir oyuncuya karşı oynayabileceğiniz için kendinize meydan okumanın veya başkalarına karşı rekabet etmenin eğlenceli ve heyecan verici bir yolunu sunuyor. Oyunun, Amerika Birleşik Devletleri'nde bir bar oyunu olarak popüler hale geldiği 19. yüzyılın sonlarına kadar uzanan uzun ve zengin bir tarihi vardır.

8 top havuzunda amaç, 8 topunu batırmadan önce atanan tüm topları (düz veya çizgili) batırmaktır. Yetenek, strateji ve biraz da şans gerektiren oyun, her seviyeden oyuncu için eğlenceli ve zorlu bir deneyim haline geliyor.

Bilardo hayranıysanız, bu çevrimiçi 8 top bilardo oyununun gerçekçi grafiklerine ve oynanışına bayılacaksınız. Basit kontrolleri ve akıcı animasyonları ile eğlenirken bilardo becerilerinizi geliştirmenin harika bir yolu.

En ünlü 8 top bilardo oyuncularından bazıları arasında 526 ardışık topu ıskalamadan koşarak dünya rekoru kıran Willie Mosconi ve tüm zamanların en iyi bilardo oyuncularından biri olarak kabul edilen Efren Reyes yer alıyor. Öyleyse neden kendinize meydan okumuyor ve bir sonraki 8 top bilardo şampiyonu olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görmüyorsunuz? Şimdi doğrudan internet tarayıcınızda ücretsiz oynayın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü grafikler
  • Pürüzsüz animasyonlar
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This 8 Ball Pool game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 69.8k times and has received a rating of 4.18 / 5 din 451 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 8 Ball Pool game, make sure to check out our other exciting games.