Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

4x4 Russian SUVs

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi January 27, 2023
Hiç zorlu arazilerde güçlü SUV arabaları sürmek ve ne kadar iyi bir sürücü olduğunuzu görmek istediniz mi? O zaman bugünün oyunu tam size göre!
  • Drive
    Brake

4x4 Russian SUVs, oyuncuların arazi araçlarının gücünü ve sağlamlığını deneyimlemelerini sağlayan heyecan verici bir araba sürme oyunudur. Bu ücretsiz çevrimiçi oyun, oyuncuların aralarından seçim yapabileceği iki oyun modu sunar: şampiyona modu ve serbest dolaşım. Şampiyona modunda, oyuncular sınırlı bir süre içinde kontrol noktasından kontrol noktasına geçerek zorlu ve aksiyon dolu bir deneyim sunmalıdır. Serbest dolaşım modunda oyuncular, oyunun her biri kendine özgü görünümü ve yer işaretleri olan üç büyük haritasının geniş ve çeşitli arazisini keşfedebilir.

Oyun, tümü gerçek hayattaki Rus SUV'larından sonra modellenmiş 11 farklı arabadan oluşan etkileyici bir koleksiyona sahiptir. İlk arabanın kilidi açıldı ve oyuncuların kullanımına hazır, geri kalan arabalar ise görevleri ve zorlukları tamamlayarak kazanılan oyun içi parayla elde edilebilir. Bu arabalar, sürükleyici ve gerçekçi bir arazi deneyimi sağlamak için oyunun haritalarındaki engebeli ve çetin arazinin üstesinden gelmek üzere tasarlandı.

4x4 Rus SUV'ları, arazi tutkunları ve araba sürme oyunu meraklıları için mükemmel bir oyundur. Oyunun çeşitli seviyeleri ve araçlarının yanı sıra zorlu şampiyona modu, sayısız saat eğlence sağlar. Oyunun yüksek kaliteli grafikleri ve gerçekçi oynanışı, onu heyecan verici bir arazi macerası arayan oyuncular için en iyi seçim haline getiriyor.

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve daha da fazlası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Keşfedilecek devasa haritalar
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
January 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This 4x4 Russian SUVs game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.8k times and has received a rating of 4.13 / 5 din 32 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 4x4 Russian SUVs game, make sure to check out our other exciting games.