Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

4x4 Russian Jeeps

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 23, 2023
Get behind the wheel and show us your driving skills with 4x4 Russian Jeeps! Play it for free right now, here on our website!
 • Interact With The Game
  Drive
  Brake
  Switch Camera
  Headlights On/off
  Pause

Nihai arazi sürüş oyunu 4x4 Rus Ciplerinde zorlu araziyi geçmeye hazırlanın. Bu heyecan verici macerada, oyuncular bir 4x4 sürücüsü karakterine bürünüyor ve sınırlı bir süre içinde bir dizi zorlu hedefi tamamlamak ve kontrol noktalarına ulaşmakla görevlendiriliyor. Oyuncular, Car Parking ve Free Ride dahil olmak üzere oyunun birçok oyun modunda başarılı olmak için 10 güçlü Rus cipinin kontrollerinde ustalaşmalıdır.

Rus 4x4 Ciplerinin dikkate değer bir özelliği, mevcut araç çeşitliliğidir. Oyuncular, halihazırda kilidi açılmış bir cip ile başlar ve görevleri ve zorlukları tamamlayarak para kazanarak diğer 9 aracın kilidini açabilirler. Her cipin kendine özgü özellikleri ve kullanımı vardır, bu da oyuncuların oyun deneyimlerini kişiselleştirmelerine olanak tanır. 4x4 Rus Cipleri, ister çevik, çevik bir araç ister güçlü bir arazi aracı isteyin, herkes için bir şeyler sunar.

4x4 Russian Jeeps, arazi sürüşünü ve macera heyecanını seven herkes için mükemmel bir oyundur. Gerçekçi fizik motoru, zorlu görevleri ve çeşitli araçlarıyla bu oyun kesinlikle saatlerce sürecek bir eğlence sunacak. İster deneyimli bir profesyonel, ister bu türe yeni başlayan biri olun, 4x4 Russian Jeeps, kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyundur!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedilebilir. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, eğer aklınıza geliyorsa büyük olasılıkla bizde var!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Çok sayıda oyun modu
 • Kilidi açılabilir ve özelleştirilebilir arabalar
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ocak 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This 4x4 Russian Jeeps game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 6 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 4x4 Russian Jeeps game, make sure to check out our other exciting games.