Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

4X4 Off Road Rally 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 11, 2022
Şimdiye kadar gördüğünüz en zorlu arazilerden bazılarında sürmeye hazır olun! Sürüş becerileriniz bitiş çizgisine ulaşmak için yeterince i
  • Interact With The Game
    Drive

Selam! Boş zamanlarında oynayabileceğin araba oyunları mı arıyorsun? Arazi arazilerinde 4x4 araç kullanmak zorunda olduğunuz bir araba oyununa ne dersiniz? Senin reçelin gibi mi geliyor? O halde 4X4 Off Road Rally 3D için hazırlanın!

Direksiyonun başına geçin ve bu zorlu seviyeleri, on tanesini de fethetmeye çalışın! Bunu başarmak için sabır ve beceriye sahip olmanız gerekir. Bitiş çizgisine zamanında ulaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırken aracınızı çeşitli manzaralarda sürün. Her seviyenin sonunda bir puan ve para alacaksınız. Derecelendirme ne kadar iyi olursa, o kadar çok para kazanırsınız. Seviyeleri daha kolay geçmek için kullanabileceğiniz yeni ve güçlü arabalar satın almak için bu parayı kullanın. Her aracın farklı istatistikleri vardır, bu yüzden hepsini test etmek iyi bir fikir olacaktır.

Okuduklarınızı beğendiyseniz ve sürmeye başlamak için sabırsızlanıyorsanız, Oynat düğmesine tıklayın ve sizi çalışırken görelim!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geliyorsa büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • 10 zorlu seviye
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
May 2022
Geliştirici
4X4 Off Road Rally 3D, CarGames.Com tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This 4X4 Off Road Rally 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 22.6k times and has received a rating of 3.93 / 5 din 165 votes. This awesome game has been made by CarGames.Com and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 4X4 Off Road Rally 3D game, make sure to check out our other exciting games.