Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

4x4 Monster Truck Driving 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 16, 2022
4x4 Monster Truck Driving 3D ile 4x4 araba dozunuzu burada, 1001-oyun.com'da alın! Hemen ücretsiz oynayın!
  • Drive
    Switch Camera
    Pause
    Lock Cursor

Bazı eğlenceli araba oyunları mı arıyorsunuz? Bu durumda, hemen sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 4x4 Monster Truck Driving 3D'ye bir göz atın!

Bu sürüş oyunu, üstesinden gelinmesi gereken engellerle dolu. Belirli bir süre içinde araba kullanmak, belirli alanlara park etmek ve diğer görevleri tamamlamak için uzman sürüş becerilerinizi kullanmanız gerekecektir. Her seviye, onu tamamlamak için farklı bir araç kullanmanızı gerektirir. Bazı seviyeleri tamamlamadan önce çok sayıda deneme yapmanız gerekebilir, bu yüzden pes etmeyin! Çocuklar için araç oyunları arıyorsanız, 4x4 Monster Truck Driving 3D ideal bir seçenektir.

Daha fazla ücretsiz otomobil oyunu için oyun kategorilerimizi keşfedin. On binlerce engellenmemiş oyun sağladık ve daha fazlası her gün yükleniyor!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • zorlu seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Kasım 2022
Geliştirici
4x4 Monster Truck Driving 3D, Driving games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This 4x4 Monster Truck Driving 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.6k times and has received a rating of 4.50 / 5 din 16 votes. This awesome game has been made by Driving games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 4x4 Monster Truck Driving 3D game, make sure to check out our other exciting games.