Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

4x4 Jeep Test Driver

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 20, 2022
4x4 Jeep Test Driver ile sürüş becerilerinizi kanıtlayın! Zorlu engelli parkurlardan geçin ve bitiş çizgisine ulaşın!
 • Interact With The Game
  Drive
  Brake
  Switch Camera
  Restart Level

4x4 Jeep Test Driver, oyuncuları engebeli bir 4x4 Jeep'te zorlu arazilerde ilerlemeye zorlayan heyecan verici bir engelli parkur oyunudur. Gerçekçi fizik ve zorlu arazi ile oyuncular, engelleri aşmak ve bitiş çizgisine ulaşmak için sürüş becerilerini kullanmalıdır.

Oyun ilerledikçe oyuncular kayalık uçurumlar, çamurlu çukurlar ve dik tepeler gibi çeşitli engellerle karşılaşacak. Bu zorlukların üstesinden gelmek için oyuncular, Jeep'lerini dikkatli bir şekilde manevra etmeli ve engelleri aşmak için 4x4 yeteneklerini kullanmalıdır. Sürükleyici grafikler ve gerçekçi oynanış ile 4x4 Jeep Test Driver, tüm engelli parkur tutkunları için heyecan verici bir deneyimdir.

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedilebilir. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, eğer aklınıza geliyorsa büyük olasılıkla bizde var!

Özellikler:

 • 3 boyutlu grafikler
 • Zorlu seviyeler
 • Kilidi açılabilen arabalar
 • Sezgisel kontroller

Yayın tarihi
December 2022
Geliştirici
4x4 Jeep Test Driver, F Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This 4x4 Jeep Test Driver game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.6k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 28 votes. This awesome game has been made by F Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 4x4 Jeep Test Driver game, make sure to check out our other exciting games.