Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

4WD Race Legend

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 04, 2022
Kendi oyuncak arabanı yap ve sonra 1001-oyun.com'da bu eğlenceli yarış oyunuyla yarışlara götür!
  • Interact With The Game

4WD Race Legend, oynamak için harika araba oyunları arıyorsanız harika bir seçimdir. Bu çevrimiçi oyunu bu kadar özel yapan nedir? Bu, yarıştığınız kendi oyuncak arabanızı yapmanızı sağlayan bir araba oyunudur. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Ne kadar çok yarışırsan o kadar çok yükseltme satın alabilirsin ya da yeterli parayla yeni bir araba bile alabilirsin. Yarış sırasında, hangi kazançları alacağınızı seçmenizi isteyen uyarılar alacaksınız. Bunlar önemlidir, çünkü bir yarışı kazanmak ya da kaybetmek arasında fark yaratabilir, bu yüzden açıklamaları dikkatlice okuduğunuzdan emin olun.

Yarış sırasında çeşitli noktalarda, dönüşleri daha verimli ve güvenli bir şekilde alabilmeniz için dengenizi ayarlamanız gerekecek. Bu yarış oyununun kontrolleri çok basit, oynamak için sadece fareye ihtiyacınız var. Bu nedenle, iyi bir şey bulma umuduyla internetin her yerinde engellenmemiş araba oyunları arıyorsanız, 4WD Race Legend'in beklentilerinizi karşılayacak şekilde yükseleceğinden emin olabilirsiniz!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz oyun var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Açılabilir ve yükseltilebilir arabalar
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
4WD Race Legend, CarGames.Com tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This 4WD Race Legend game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.5k times and has received a rating of 3.82 / 5 din 17 votes. This awesome game has been made by CarGames.Com and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 4WD Race Legend game, make sure to check out our other exciting games.