Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

4WD Off-Road Driving Sim

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 13, 2022
Ağır kamyonları en zorlu arazilerde sürün ve yolda kargonuzu kaybetmediğinizden emin olun!
  • Drive
    Brake
    Drag The Mouse To Change The View

Kamyon oyunlarının hayranı mısınız? Hiç bir kamyon şoförünün hayatında bir günün nasıl geçtiğini bilmek istediniz mi? Bu durumda, 4WD Off-Road Driving Sim, bir kamyon şoförünün günlük hayatına bir göz atmak için burada.

Bu, kargonuzu taşımanız ve varış noktasına teslim etmeniz gereken bir sürüş oyunudur. Ancak bu tür bir iş, söylemesi yapmaktan çok daha kolay. Kamyonunuzu iniş ve çıkışlarla dolu gerçekten zor bir arazide sürmeniz gerekecek ve bunu yaparken kargonuzu kaybetmediğinizden emin olmalısınız.

Bu oyunda 3 parça var. Tahmin edebileceğiniz gibi, ilkinin kilidi zaten açılmış ve aksiyona hazır ve oyunu oynarken diğerlerinin kilidini açacaksınız. 4WD Off-Road Driving Sim'de kamyonlarınızı satın almanız gerekmez, oyunda ilerledikçe kullanılabilir hale gelirler.

Bu oyundaki her kamyon gerçekçi bir şekilde kontrol eder ve davranır ve yaptığınız her dönüşte değişen ve hareket eden kargonuz da öyle. Yani oynamak için harika araba oyunları arıyorsanız ve bir meydan okumaya hazırsanız, 4WD Off-Road Driving Sim sizin için doğru oyundur!

Daha fazla ücretsiz araba oyunu için oyun kategorilerimize göz atın! Oynamak için binlerce ücretsiz oyunumuz var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Kamyonlar gerçekçi bir şekilde kontrol ediyor
  • Fizik sistemi, kargonun gerçekçi davranmasını sağlar
  • 10 zorlu seviye
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
July 2022
Geliştirici
4WD Off-Road Driving Sim, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This 4WD Off-Road Driving Sim game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 17.2k times and has received a rating of 4.06 / 5 din 119 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 4WD Off-Road Driving Sim game, make sure to check out our other exciting games.