Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

3D Winter Race

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 21, 2013
3D Winter Race, sizi direksiyonun başına geçiren ve istediğiniz gibi eğlenmenizi sağlayan ücretsiz bir çevrimiçi araba simülatörü oyunudur!
  • Drive

Bir araba aşığıysanız, kışın arabanızla en iyi zaman geçireceğiniz mevsim olduğunu bilirsiniz. Süper arabanız yoksa ama yine de biraz eğlenmek istiyorsanız, çevrimiçi yeni kış yarışları ve kış drift araba oyunları oynayabilirsiniz. Sürüş becerilerinizi mükemmelleştirmek ve heyecan verici anlar yaşamak için.

Burada vitalitygames.com'da size 3D Kış Yarışı oyunu adında yeni bir 3D araba yarışı oyunu sunuyoruz. Oyunu ilk oynarken, kendinizi bir şampiyon araba sürücüsü olarak görüyorsanız, zorluk derecenizi seçmelisiniz, sizi çılgın modda veya zorda oynamaya davet ediyoruz, eğer yeni başlayan biri değilseniz, alışana kadar kolay modda oynayın. Süper arabanızı yetenekli bir sürücüye karşı yarışın ve ilk etapta bitiş çizgisine ulaşmaya çalışın. 3D Kış Yarışı adlı bu yeni 3D araba oyununda elinizden gelenin en iyisini yapın ve en iyi araba kış sürücüsü olun. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Tam özgürlük
  • Oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This 3D Winter Race game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 19.9k times and has received a rating of 4.05 / 5 din 21 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 3D Winter Race game, make sure to check out our other exciting games.