Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

3D Moto Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 27, 2014
3D Moto Simulator, yeni bir birlik 3D bisiklet sürme ve test etme oyunudur. Burada canlılık oyunlarında ücretsiz çevrimiçi oynayabilirsiniz.
  • Ride
    Break
    Turbo
    Camera
    Restart

3D Moto Simulator, yeni bir birlik 3D bisiklet sürme ve test etme oyunudur. Burada canlılık oyunlarında ücretsiz çevrimiçi oynayabilirsiniz. Süper yepyeni bir motosikletin direksiyonuna geçin ve güvenliğinizden endişe duymadan hızlanabileceğiniz ve biraz eğlenebileceğiniz bir uçak yolunda test edin.

Bisikletin kullanımını test etmek ve yönlendirmek için ok tuşlarını kullanın. Bisikleti frenlemek için Space'e basın ve nitro kullanmak için shift'i kullanın. Kamera görünümünüzü değiştirmek için C'ye basın. Bisikletinize zarar verirseniz, bisikletinizi sıfırlamak için R'yi kullanın.

Bu yüzden yüksek hızda bazı turlar yapın, ancak motosikletin gücü, onu hızlandırmak ve yolda uçmak için düşük kullanımlı vitestir! En iyi simülatör araba oyunları ve bisiklet oyunlarından bazılarıyla canlılık oyunlarında burada eğlenin. Ve bu yeni 3D Moto Simulator oyunuyla çevrim içi en iyi sürücü olun. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This 3D Moto Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 108.1k times and has received a rating of 4.14 / 5 din 259 votes. and was built with SUGGEST technology to work fast in most browsers. If you enjoy this 3D Moto Simulator game, make sure to check out our other exciting games.