Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

3 Point Shootout Challenge

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 06, 2013
Ne kadar iyi bir basketbolcu olduğunuzu 3 Nokta Atış Mücadelesi ile kanıtlayın! Burada ücretsiz oynayın!
  • Click And Release To Play

Merhaba, tüm basketbol severler! 1001-oyun.com'da ücretsiz 3 Point Shootout Challenge oyunuyla karşınızdayız. Birinci sınıf bir ekip için seçildiniz.

Herkes senin bu dünyadaki en iyi sporcu olduğunu düşünüyor. Yapabildiğin kadar çok gol atmalısın! Kalabalık çılgına dönerken üç sayı çizgisine çıkın ve en iyi atışınızı yapın.

Eğlenmene bak ve iyi şanslar!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geldiyse büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Basit kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This 3 Point Shootout Challenge game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 27.3k times and has received a rating of 4.49 / 5 din 51 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 3 Point Shootout Challenge game, make sure to check out our other exciting games.