Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

2D Dark Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 18, 2022
Adrenalin pompalayan araba yarışlarına katılın ve bitiş çizgisine ilk ulaşan olmak için tüm zorlukların üstesinden gelin!
  • Drive
    Nitro

Selam! Oynamak için eğlenceli araba oyunları mı arıyorsunuz? Araba yarışı oyunlarına meraklı mısın? O zaman doğru yere geldiniz, çünkü burada web sitemizde 2D Dark Racing oynayabilirsiniz!

Bu, oyunun ilk birkaç saniyesinde sizi kendine bağlayacak 2D grafiklere sahip bir araba oyunudur. Yoğun yarışlara katılın, yokuş yukarı sürün, hız artışı için nitro kullanın ve her turda rakiplerinizi alt edin. Diğer sürücülere karşı bir şansa sahip olabilmek için yarışları kazanarak ve yeni ve daha iyi arabaları yükselterek veya satın alarak para kazanın. Rekabette her zaman bir adım önde olmak için üstün sürüş becerilerinizi ve hızlı tepki sürelerinizi kullanın.

Yani ne diyorsun? Yarış şampiyonu olmaya hazır mısın? Eğer öyleyse, hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın ve neler yapabileceğinizi görelim!

Web sitemizde deneyebileceğiniz daha birçok ücretsiz oyun var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • 30 yoğun ve iyi tasarlanmış seviye
  • Açılabilir ve yükseltilebilir arabalar
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
May 2022
Geliştirici
2D Dark Racing, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This 2D Dark Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 11.2k times and has received a rating of 3.91 / 5 din 70 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 2D Dark Racing game, make sure to check out our other exciting games.