Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

2 Player Moto Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 11, 2022
VitalityGames.com'daki bu heyecan verici yarış oyunu ile uzayda yüksek hızlı yarışlara katılın!
 • Ride Player 1
  Nitro Player 1
  Kick Player 1
  Respawn Player 1
  Ride Player 2
  Kick Player 2
  Respawn Player 2

Hey sen! Yarış oyunlarının hayranı mısınız? Sık sık heyecan verici yarışlara katılmayı ve birinciliği kazanmayı hayal ediyor musunuz? Artık hayalinize daha yakınsınız, çünkü burada web sitemizde 2 Kişilik Moto Yarışı oynayabilirsiniz!

Bu, uzayda geçen bir motosiklet oyunudur. Evet! Uzay!

Yolda kalmak için elinizden gelenin en iyisini yaparken yoğun yarışlara katılmaya hazır olun. Hızlı dönüşler ve atlamalar olacak, o yüzden kemerlerinizi bağlayın, epey bir yolculuğa çıkacaksınız. Rakipleriniz yetenekli, kazanmak için motive olmuş durumdalar, aynı şeyi kendiniz için de söyleyebilir misiniz?

Yenmen gereken 10 zorlu seviye ve deneyebileceğin 5 uzay bisikleti var. İlkinin kilidi zaten sizin için açıldı ve kalanını yarışları kazanarak kazandığınız parayı kullanarak bahse girebilirsiniz.

Yalnız oynamak istemiyorsanız, bir arkadaşınızı davet edebilir ve 2 oyunculu bölünmüş ekran modunda birbirinize karşı yarışabilirsiniz. Kulağa harika geliyor, değil mi? Tek yapmanız gereken Oynat düğmesine tıklamak ve hazırsınız!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geliyorsa büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 2D grafikler
 • zorlu seviyeler
 • Kilidi açılabilen bisikletler
 • 2 oyunculu bölünmüş ekran modu
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
2 Player Moto Racing, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This 2 Player Moto Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 8.6k times and has received a rating of 3.97 / 5 din 62 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 2 Player Moto Racing game, make sure to check out our other exciting games.