Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

2 Player Police Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 07, 2022
Heyecan verici hızlı araba yarışlarına katılın ve bitiş çizgisini ilk geçen olmak için elinizden gelenin en iyisini yapın!
  • Drive Player 1
    Drive Player 2

Selam! Bütün gün boyunca oynayacak iyi araba oyunları mı aradın? En sevdiğiniz oyun türü araba yarışı oyunları mı? Eğer öyleyse doğru yere geldiniz çünkü burada web sitemizde 2 Oyuncu Polis Yarışı adlı harika bir yarış oyunu oynayabilirsiniz!

Bu araba oyununda keskin dönüşlerin ve anlık kararların fark yaratabileceği ve yaratacağı sokak yarışlarına katılacaksınız. Bu oyunda kullanabileceğiniz toplam 10 araç var. İlkinin kilidi zaten açıldı ve hemen kullanabilirsiniz, ancak diğerlerinin kilidini açmak istiyorsanız yarışlar sırasında para kazanmanız gerekecek.

Oyun hızlı, sokaklar dar ve rakipleriniz hızlı. Rekabette bir adım önde olmak istiyorsanız sürüş becerilerinizi iyi kullanmanız gerekecek! Rekabetten bahsetmişken, bu oyunun 2 Oyuncu Modu var. Yani, isterseniz, bir arkadaşınızı davet edebilir ve aynı klavyeyi kullanarak 2 Oyunculu Bölünmüş Ekran Modunda birbirinize karşı oynayabilirsiniz.

2 Kişilik Polis Yarışı, ücretsiz araba oyunları oynamak isteyen herkes için harika bir seçim! Artık tek yapmanız gereken Oynat düğmesine tıklamak ve yarışmaya başlamak!

Daha da fazla bilgisayar oyunu oynamak istiyor ama onları nerede arayacağınızı bilmiyor musunuz? Oyun kategorilerimize göz atmayı deneyin! Oynamak için birçok ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • İyi seviye tasarımı
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • 2 Oyuncu Modu
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
2 Player Police Racing, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This 2 Player Police Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 8.8k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 68 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 2 Player Police Racing game, make sure to check out our other exciting games.