Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

2 Player City Racing 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 04, 2021
2 Oyunculu Şehir Yarışı 2, güçlendirmelerin ve iyi sürüş becerilerinin size diğer sürücülere karşı avantaj sağlayacağı yeni bir özel araba oyunudur.
 • Drive Single Player
  Use Item Single Player
  Reset Car Single Player
  Drive Player 1
  Use Item Player 1
  Reset Car Player 1
  Drive Player 2
  Use Item Player 2
  Reset Car Player 2

2 Oyunculu City Racing 2, 1001-oyun.com'dan becerilerinizi ve stratejinizi test eden hızlı tempolu bir araba oyunudur. Bu heyecan verici yarış yarışmasında hız ve güçlendirmeler çok önemlidir. Ancak dikkatli olun, çünkü rakipleriniz de güçlendiriciler alabilir ve bunları size karşı kullanabilir. Bir Öğe Kutusunu açtığınızda Atom Bombası, Canon, Flaş, NOS, Petrol, Roket veya Kalkan gibi güçlendirmeler alabilirsiniz. Zamanlama çok önemlidir, bu nedenle yarışta kendinize avantaj sağlamak için güçlendirmelerinizi akıllıca kullanın. Her parkurun kendi zorlukları vardır ve bitiş çizgisine ilk ulaşan olmak istiyorsanız akıllı seçimler yapmak size kalmıştır. Yeterince iyi olduğunuzu düşünüyorsanız, 2 oyunculu bölünmüş ekran modunda bir arkadaşınızla yarışabilirsiniz. Motorlarınızı çalıştırın ve 2 Kişilik Şehir Yarışı 2 ve diğer birçok ücretsiz oyunu oynamak için 1001-oyun.com'a gidin.

Özellikler:

 • İyi görünümlü stilize grafikler
 • Yarış tarzınızı değiştirecek güçlendirmeler
 • Öğrenmesi kolay kontroller
 • 2 oyunculu bölünmüş ekran modu
 • Hızlı oyun

Yayın tarihi
March 2021
Geliştirici
2 Player City Racing 2, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This 2 Player City Racing 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 83.8k times and has received a rating of 4.10 / 5 din 442 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 2 Player City Racing 2 game, make sure to check out our other exciting games.