Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

2 Player Battle Car Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 27, 2022
Rakiplerinizle yarışın, çeşitli güçlendirmeler toplayın ve bitiş çizgisine ilk ulaşan olmak için elinizden gelen her şeyi yapın!
 • Drive Single Player
  Use Item Single Player
  Reset Car Single Player
  Drive Player 1
  Use Item Player 1
  Reset Car Player 1
  Drive Player 2
  Use Item Player 2
  Reset Car Player 2

Oynamak için bazı araba oyunları arıyorsanız, 2 Kişilik Savaş Araba Yarışı harika bir seçimdir! Bu, attığınız her tur size birinciliği kazandırabileceği veya yarışı kaybetmenize neden olabileceği için ekrana bağlı kalmanızı sağlayacak bir yarış oyunudur.

Yarış pistine dağılmış güç artışları olacak, mümkün olduğunda onları aldığınızdan emin olun çünkü yapmazsanız rakipleriniz alacaktır. Her açılış rastgeledir, bu nedenle önceden ne seçeceğinizi bilmenin bir yolu yoktur. Elinizde olanı gördükten sonra, onu iyi kullandığınızdan emin olun. Alabileceğiniz şeyler arasında petrol birikintileri, roketler ve sadece birkaçını saymak gerekirse bir bomba var. Bu güçlendirmelerin her biri, doğru zamanda dikkatli bir şekilde kullanılırsa kazanma şansınızı artırabilir.

Oyun oldukça hızlıdır, bu nedenle hızlı düşünme ve hızlı karar verme, sahip olunması gereken önemli becerilerdir. Bu oyunda kullanabileceğiniz toplam 10 araba var. İlki sizin için zaten açıldı ve geri kalanını yarışları kazanarak kazandığınız parayı kullanarak alabilirsiniz.

Kendi başına oynamak senin işin değilse, devam et ve bir arkadaşını davet et ve 2 oyuncu modunu kullanarak onlara karşı yarış!

Yani ne diyorsun? Ücretsiz araba oyunları oynamayı seviyorsanız, 2 Oyunculu Savaş Araba Yarışı, kaçırmamanız gereken bir şey!

Burada, web sitemizde tamamen ücretsiz olarak daha da fazla araba oyunu oynayın! Şu anda erişebileceğiniz geniş bir ücretsiz oyun kitaplığımız var! Ve dahası da var: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz, bu yüzden bizi kontrol etmek için geri gelmeyi unutmayın!

Özellikler:

 • İyi görünümlü stilize 3D grafikler
 • Kilidi açılabilen arabalar
 • 2 oyunculu bölünmüş ekran modu
 • Hızlı tempolu ve rekabetçi oyun
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
2 Player Battle Car Racing, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This 2 Player Battle Car Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 9.3k times and has received a rating of 3.92 / 5 din 59 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 2 Player Battle Car Racing game, make sure to check out our other exciting games.