Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

2 Player 3D City Racer

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 07, 2022
2 Oyunculu 3D City Racer, yoğun sokak yarışlarına katılmanıza ve inanılmaz sürüş becerilerinizi sergilemenize olanak tanır!
  • Drive

Sürekli oynamak için en iyi araba oyunlarını arayan tutkulu bir oyuncu musunuz? Araba oyunları terimi, en çok arananın engeli kaldırıldı mı? Eğer öyleyse, aramalarınız sizi doğru yere getirdi çünkü burada web sitemizde baştan sona oynaması tam bir patlama olan harika bir araba oyunumuz var!

2 Oyunculu 3D City Racer harika bir araba yarışı oyunudur! İnanmıyor musun? Kendiniz deneyin!

Bu araba oyununda kendi başınıza yarışlar yapabilir, PC'ye karşı yarışabilir veya daha da iyisi bir arkadaşınızı davet edebilir ve 2 oyuncu modunda oynayabilirsiniz! Bu oyunda kullanabileceğiniz toplam 10 araba var. İlki zaten sizin için açıldı ve geri kalanını yarışları kazanarak kazandığınız paralarla satın alabilirsiniz. 2 oyuncu modunda, tüm arabaların kilidi en başından açılır, böylece siz ve arkadaşınız istediğiniz arabayı seçebilirsiniz.

Yarışlar hızlı ilerliyor ve seviye tasarımı ve sokak düzeni gerçekten yoğun anlar yaşatıyor. 2 Kişilik 3D City Racer, en yetenekli oyuncunun kazandığı oyun türüdür, bu yüzden reflekslerinizi ve tepkilerinizi keskin tuttuğunuzdan emin olun! Öyleyse, bekleyemiyorsan ve mümkün olan en kısa sürede bir araba yarışına katılmak istiyorsan, devam et ve Oyna düğmesine tıkla!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geldiyse büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D düşük poli grafikler
  • Seçim için 10 araba
  • 2 oyuncu modu
  • Hızlı tempolu ve rekabetçi oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Geliştirici
2 Player 3D City Racer, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This 2 Player 3D City Racer game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 14.4k times and has received a rating of 4.21 / 5 din 106 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 2 Player 3D City Racer game, make sure to check out our other exciting games.