Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Fortnite: 1V1.LOL

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi February 09, 2020
1001-oyun.com'da 1v1.LOL'de yapılar inşa edin ve silahlarınızı diğer oyunculara ücretsiz olarak vurun.
 • Move
  Jump
  Building Structure
  Switch For Guns Or Build
  Switch Weapons

Nihai engelsiz çevrimiçi atış oyunu 1v1.LOL'e hoş geldiniz!

İyi çevrimiçi atış oyunları dünyasında heyecan verici bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Daha fazla aramaya gerek yok! Kendinizi 1'e 1 ile heyecan verici bir karşılaşmaya hazırlayın.LOL, yaratıcılığınızı ve taktik becerilerinizi sergilemenize olanak tanıyan müthiş bir çok oyunculu oyundur. Bu destansı engelsiz çevrimiçi atış oyunu hesaplaşmasında, duvarlar ve merdivenler inşa edin, rakiplerinizi alt edin ve ayakta kalan son kişi olun. Bir aksiyon telaşına ve bolca eğlenceye hazır olun!

1v1.LOL heyecanına hazır mısınız?

Stresli bir çok oyunculu battle royale senaryosuna itileceksiniz. İşiniz basit: şampiyon olmak için rakiplerinizi alt edin ve yenin! Rakiplerinizin yapılarını yıkmak için silahları balta gibi alın. Ancak bunun sadece silahlarla ilgili olmadığını unutmayın; stratejik olarak inşa etmek de çok önemlidir!

İnşaat Ustası Olun

1'e 1'de zafer için hızlı ve akıllı yapı şarttır. Kendinizi düşmanca saldırılardan korumak için duvarları ve merdivenleri kullanın. Kısayol tuşlarıyla kolayca erişilebilen dört yapı taşına sahipsiniz. Devasa kaleler veya karmaşık labirentler inşa edin - inşa etme becerileriniz kaderinizi belirleyecek!

Mükemmel Olmak için Pratik Yapın

Çok oyunculu atış oyunlarında yeniyseniz endişelenmeyin! 1v1.LOL'de tam size göre bir alıştırma modu var. Herhangi bir silahlı çatışma baskısı olmadan bina becerilerinizi geliştirin. Farklı yapılarla deneyler yapın ve oyun seviyenizi yükseltin. Alıştırma yaparak, savaş alanında hesaba katılması gereken bir güç olacaksınız!

Fortnite Hayranları, Bayılacaksınız

Daha önce Fortnite oynadıysanız, 1'e 1.LOL ile kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Tanıdık mekaniklere sahiptir, bu nedenle iyi çevrimiçi atış oyunlarının deneyimli oyuncuları çok eğlenecek. Ve bu oyun tarzında yeniyseniz, üzülmeyin! 1v1.LOL, herkes için kolay kontrollere ve heyecan verici bir oynanışa sahiptir.

Eyleme Katıl

Engelsiz bir çevrimiçi atış oyununda biraz aksiyona ve eğlenceye hazır mısınız? Ekipmanınızı kapın ve 1v1.LOL dünyasına atlayın. Heyecan verici 1'e 1 savaşlarda arkadaşlarınıza meydan okuyun veya dünyanın dört bir yanından oyuncularla kapışın. Heyecan verici çok oyunculu maçlarda yeteneklerinizi gösterin ve zaferi hedefleyin.

Hem Yeni Başlayanlar Hem de Profesyoneller İçin Eğlenceli Çok Oyunculu Bir Oyun

1v1.LOL, saatlerce kesintisiz eğlenceyi garanti eden, heyecan verici ve zorlu bir engelsiz çevrimiçi atış oyunudur. İnşa etme ve ateş etmeyi bir araya getiren benzersiz bir oyun deneyimi. İster iyi çevrimiçi atış oyunlarının deneyimli bir oyuncusu olun, ister bu tür çok oyunculu oyunlarda yeni olun, 1v1.LOL herkes içindir. Dünyanın her yerinden her yaştan oyuncu için samimi ve konuksever bir yer. O halde, dalmaya, strateji oluşturmaya ve nihai hayatta kalan kişi olmaya hazır mısınız? Savaşlar başlasın! İyi eğlenceler, oyunda görüşmek üzere!

Özellikler:

 • Yakışıklı 3D modeller
 • Duvarlar inşa edebilirsin
 • Eğlenceli oyun
 • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
February 2020
Geliştirici
Fortnite: 1V1.LOL, JustPlay tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGI 12
This Fortnite: 1V1.LOL game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 93.4k times and has received a rating of 3.61 / 5 din 1237 votes. This awesome game has been made by JustPlay and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Fortnite: 1V1.LOL game, make sure to check out our other exciting games.