Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

18 Wheeler Truck Parking

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 04, 2022
Web sitemizdeki bu zorlu kamyon park etme oyunuyla park etme becerilerinizi test edin!
  • Drive
    Brake

Çocuklar için en iyi park etme oyunlarını bulmak ister misiniz? Bu durumda, sizin için bir şeyimiz var! 18 Wheeler Truck Parking, park etme ve sürüş becerilerinizi teste tabi tutacak bir kamyon oyunudur!

Bu çevrimiçi oyunda, aracınızı çizmeden veya diğer araçlara çarpmadan mümkün olduğunca mükemmel bir şekilde park etmek için, şehrinizin kalabalık sokaklarında ve otoparklarında 18 tekerlekli büyük bir kamyon süreceksiniz. 18 Wheeler Kamyon Park Etme, en başından itibaren sizi bağlayacak on zorlu seviye içerir. Bu sürüş oyununu oynamak size küçük alanlara nasıl park edeceğinizi öğretecek; ustalaşın ve hiçbir park yeri size bir daha imkansız görünmeyecek! Bu nedenle, oynamak için en iyi otomobil oyunlarını arıyorsanız ve küçük bir meydan okumaya aldırış etmiyorsanız, 18 Wheeler Truck Parking'a bir şans verin!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geldiyse büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • 10 yoğun seviye
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
August 2022
Geliştirici
18 Wheeler Truck Parking, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This 18 Wheeler Truck Parking game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 22.9k times and has received a rating of 3.90 / 5 din 164 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 18 Wheeler Truck Parking game, make sure to check out our other exciting games.