Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

101 Dalmatians II: Patch's London Adventure

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 29, 2022
Klasik oyun 101 Dalmaçyalı II: Patch'in Londra Macerası artık web sitemizde ücretsiz! Gel bir bak!
  • Move
    Action Buttons
    Start
    Select

101 Dalmatians II: Patch's London Adventure, popüler animasyon Disney filmi 101 Dalmaçyalı'ya dayanan bir video oyunudur. Bu oyunda oyuncular, Londra sokaklarında heyecan verici bir maceraya atılan sevimli Dalmaçyalı yavru Patch'in rolünü üstleniyor.

Patch olarak oyuncular, engellerden ve düşmanlardan kaçınmak için zekalarını ve hızlı reflekslerini kullanarak çeşitli zorlu seviyelerde gezinmelidir. Yol boyunca Cruella De Vil ve Pongo gibi filmden ikonik karakterlerle karşılaşacaklar ve onları alt etmek ve günü kurtarmak için kurnazlıklarını kullanmak zorunda kalacaklar.

Renkli grafikler ve eğlenceli oynanışla dolu 101 Dalmaçyalı II: Patch'in Londra Macerası, filmin hayranları ve heyecan verici bir macera arayan herkes için mutlaka oynanması gereken bir oyun. Sürükleyici hikayesi ve sevilen karakterleri ile bu oyun, her yaştan oyuncu için saatlerce eğlence sağlayacak.

Daha fazla retro oyun da dahil olmak üzere daha fazla ücretsiz çevrimiçi oyun için oyun kategorilerimize göz atın! Şu anda oynayabileceğiniz binlerce harika oyunumuz var ve her gün çok daha fazlası ekleniyor!

Özellikler:

  • 3D retro grafikler
  • İlginç hikaye
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Kasım 2003
Geliştirici
101 Dalmatians II: Patch's London Adventure, Digital Eclipse Software tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This 101 Dalmatians II: Patch's London Adventure game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.3k times and has received a rating of 3.40 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Digital Eclipse Software and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this 101 Dalmatians II: Patch's London Adventure game, make sure to check out our other exciting games.